فدک دیجی
Take a fresh look at your lifestyle.

4 مدل از فن هیتر های پارس خزر را می شناسید؟

4 مدل از فن هیتر های پارس خزر را می شناسید؟

0

فن هیتر پارس خزر دستگاهی است کاربردی برای آنها که می خواهند سریع گرم شوند. این بخاری برقی علاوه بر کارایی بالا، بسیار هم زیباست. بدنه دستگاه از جنس پلاستیک بسیار با کیفیت است که در صورت کثیف شدن به سادگی نیز تمیز می شود؛ البته حتما دستگاه را از برق جدا کرد. حالت بخاری این دستگاه در دو حالت فعالیت کرده و المنت های داخلی را داغ می کند.

نقد و بررسی فن هیتر

فن هیتر یکی از دستگاه های تولید گرما به روش برقی می باشد که شرکت های داخلی از جمله پارس خزر و دیگر شرکت ها این نوع مدل فن ها را تولید می کنند. فن داخلی باعث می شود تا هوای داغ شده به خارج از دستگاه منتقل شود. ترموستات دستگاه که در شش حالت درجه بندی شده، به صورت پیچ تنظیم روی دستگاه و بین دکمه های فعال المنت ها تعبیه شده است.

فن هیتر پارس خزر
فن هیتر پارس خزر

مشاهده محصول

در صورتی که دکمه های روشن شدن المنت ها در حالت خاموش باشد، دستگاه به عنوان یک فن یا پنکه عمل می کند و حرارتی ایجاد نمیکند. از قابلیت های مهم فن گرما پارس خزر مدل SH2000P قابلیت چرخش دستگاه به طرفین است تا به این ترتیب باد به تمام جهات پخش میشود البته زاویه چرخش محدود می باشد.

مشاهده محصول

بررسی تخصصی فن هیتر

فن هیتر پارس خزر مدل SH2000M یکی از محصولات کوچک و کاربردی گرمایشی ساخت این شرکت است. این دستگاه دارای طراحی ساده و زیبایی و از جنس پلاستیک با کیفیت و مقاوم به حرارت ساخته شده است. هیتر SH2000M قابلیت کارکرد در سه حالت فن، باد گرم و باد داغ را دارد. از طریق دکمه ولومی که در 6 حالت قابل تنظیم است سرعت فن داخلی تعیین می شود.

گرما
گرما

مشاهده محصول

فن گرما پارس خزر مدل SH2000M یک هیتر قدرتمند است که حداکثر توان گرمایش آن به 2000 وات می رسد که توان مناسبی برای این محصول می باشد. فن گرما پارس خزر از نوع خانگی می باشد و توان 220 کار می کند. از این فن گرما علاوه بر منازل و محیط های اداری، در محیط های کوچک مثل مرغ داری و گل خانه و… است. تولید هوای پاکیزه یکی از مزایای این فن گرما است.

بخاری برقی
بخاری برقی

مشاهده محصول

تولید گرمای مناسب

فن هیتر پارس خزر مدل FH2000P دستگاه کوچک و کاربردی می باشد که توسط این شرکت معتبر تولید و عرضه شده است. این محصول با دارای یک بدنه پلاستیکی مناسب دارد و به عنوان فن نیز کار می کند ( تولید باد بدون گرما) و در هوای گرم به عنوان پنکه استفاده کرد. ابعاد کوچک این فن گرما باعث شده بر روی میز نیز قرار گیرد.

پنکه پارس خزر
پنکه پارس خزر

مشاهده محصول

فن هیتر پارس خزر مدل FH2000P دستگاهی بسیار کاربردی و با طراحی زیبا و بهینه است. این دستگاه تامین سرمایش و گرمایش فضاهای کوچک را بسیار آسان می کند. در فضا هایی چون اتاق های کوچک، مغازه ها و ادارات که نیاز به گرم یا سرد کردن 24 ساعته آنها نیست، استفاده از فن گرما پارس خزر مدل FH2000P بسیار کاربردی می تواند باشد.

قیمت پنکه پارس خزر
قیمت پنکه پارس خزر

مشاهده محصول

یک فن گرما کارامد

فن گرما مدل FH2000P یک دستگاه کوچک و جمع جور است که کاربری بسیار آسان می کند. این محصوا دارای بدنه پلاستیکی بسیار مستحکمی است که در برابر حرارت و گرما بسیار مقاوم هستند. این نوع فن هیتر قابلیت نصب بر روی دیوار را نیز دارد. به همین دلیل برای آپارتمان های کوچک، دفاتر اداره ها، و مکان هایی از این دست بسیار مناسب خواهد بود.

فن هیتر اراسته
فن هیتر اراسته

مشاهده محصول

 

80%
Awesome

فن هیتر پارس خزر

  • کیفیت مناسب
  • قیمت مناسب
  • طراحی زیبا
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ