فدک دیجی
Take a fresh look at your lifestyle.

نکاتی دانستنی که درباره سرویس پخت و پز که نمی دانستید؟؟؟

نکاتی دانستنی که درباره سرویس پخت و پز که نمی دانستید؟؟؟

0

سرویس پخت و پز14 پارچه جی فی نی مدل BRG، محصولی است جدید از کمپانی جی فی نی ،با جدیدترین خطوط تولیدی مجهز به تکنولوژی روز (نانو) بوده و با قابلیت ذخیره انرژی تا 30% عرضه شده‌ است. جنس بدنه کلیه سرویس‌ ها از 5 لایه گرانیت است و تکنولوژی به‌ کار رفته در قسمت تحتانی این محصولات آن را از شعله پخش‌ کن بی‌ نیاز می‌ کند. محصولات جی فی نی در بروز ترین خطوط تولیدی در کوره‌ های خاص رنگ‌ شده وتا 350 درجه در برابر حرارت مستقیم مقاومت می‌ کنند.

نقد و بررسی سرویس پخت و پز

سرویس پخت و پز جنس دستگیره این سرویس با جنس به‌ کار رفته در بدنه (چدن) همسان بوده و در نتیجه هرگز دستگیره‌ ها آسیب نمی‌ بینند. ادغام جنس دستگیره با بدنه علاوه‌ بر محافظت آن در برابر حرارت مستقیم موجب ظهور طرحی زیبا و منحصر به‌ فرد شده‌ است. دسته ماهیتابه ها نیز از این قاعده مستثنی نبوده و علاوه‌ بر موارد فوق قابلیت جدا شدن نیز دارند.

قابلمه
قابلمه

مشاهده محصول

مواد تشکیل‌ دهنده لایه درونی با تکنولوژی نانو گرانیت با فرمول گیاهی ساخته‌ شده و ترکیبات آن غیر قابل ترکیب با مواد غذایی بوده و این محصول را جهت پخت‌ و‌ پز سالم‌ تر ارائه می‌ کند. درب به‌ کار رفته در محصولات فوق با استاندارد‌ ترین شکل ممکن ساخته شده تا بهترین کارایی را ارائه نماید و جنس به‌ کار رفته شامل سیلیون اصل و شیشه محدب آب‌ دیده بوده و قابلیت تحمل حرارت بالا را دارد.

پخت و پز
پخت و پز

نقد و بررسی تخصصی سرویس قابلمه

قابلمه مهمترین وسیله ی پخت و پز بین تمام ظروف موجود در آشپزخانه ی ماست که خلأ بسیاری از ظروف را به راحتی پر می کند به گونه ای که حتی برای سرخ کردن غذاها ملزم به استفاده از تابه نیستیم جایگزین مناسبی برای این امر است. به تازگی و به روش دم انداختن، کیک ها و کاپ کیک های خوشمزه ای هم درآن می توان درست کرد. و این قابلمه ها دارای کیفیت بالایی نیز دارد.

سرویس قابلمه
سرویس قابلمه

مشاهده محصول

 این ها همه در تأیید جملات قبل است در خصوص: این ظرف به عنوان پر کاربرد ترین ظرف پخت و پز است. قابلمه از دیرباز با ظاهری متفاوت مورد استفاده قرار می گرفته که با گذشت زمان به چیزی که هم اکنون در منازل ما وجود دارد، با دسته ها و درب های مناسب، کف های سه لایه، پوشش های مختلف و رنگ های متفاوت تغییر شکل پیدا کرده است.

دسینی
دسینی

مشاهده محصول

طراحی جذاب و کیفیت فوق العاده پخت و پز قابلمه

نظرهای کارشناسی و پزشکی متفاوتی از در سه دهه ی اخیر وجود داشته است. برای مثال تا همین ده سال پیش باورها بر این اساس بود که طبخ غذا در ظروف از جنس مس بسیار برای بدن مفید است و به تأمین مس مورد نیاز بدن کمک می کند. اما تحقیقات اخیر حاصل از آن است که مس بدن تنها از طریق مواد خوراکی تأمین می شود و طبخ غذا در ظروفی از جنس مس است.

قیمت مناسب
قیمت مناسب

مشاهده محصول

این باور به گونه ای غلط رواج پیدا کرده بود که بسیاری از مردم تکه ای فلز آهن یا فلز مس داخل غذای در حال طبخ خود می انداختند تا به جذب این مواد برای بدنشان کمک کند از چند دهه قبل ظروفی با جنس آلومینیوم خالص باب شد که در بازار و میان مردم به ظروف روحی شناخته می شد. برای استفاده از این ها امروزه توصیه چندانی صورت نمی گیرد.

قابلمه مسی
قابلمه مسی

مشاهده محصول

نکات آخر درباره وسایل پخت و پز

بدنه ی قابلمه ها از جنس های مختلفی همچون آلومینیوم آلیاژی، آلومینیوم خالص، مس و استیل است. آلومینیوم خالص همان است که در بازار به روحی معروفند. این جنس از بدنه متشکل از ورق های آلومینیوم است که توسط دستگاه پرس به فرم قالب قابلمه در آمده و سپس دستگیره های آن را به بدنه متصل می کنند. این ظروف می توانند بعد ار پِرِس با آبکاری اسیدی شستشو داده شوند.

سرویس پخت و پز
سرویس پخت و پز

مشاهده محصول

 

80%
Awesome

نکاتی درباره سرویس پخت و پز

  • کیفیت عالی
  • قیمت مناسب
  • طراحی زیبا
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ