فدک دیجی
Take a fresh look at your lifestyle.

نکاتی جذاب که درباره کولر گازی پاکشوما که نمی دانستید؟؟؟

نکاتی جذاب که درباره کولر گازی پاکشوما که نمی دانستید؟؟؟

0

شرکت تولیدی صنعتی پاکشوما با هدف تولید لوازم‌‌خانگی بزرگ‌ و کوچک در سال ۱۳۵۴ تاسیس شد. محصولات این برند در پنچ گروه محصول یخچال‌وفریزر، ماشین‌ لباسشویی، ماشین‌ ظرفشویی، جارو برقی و کولر گازی مطابق با نیازهای بومی کشور ایران و مناطق بازار هدف صادراتی تولید می‌ شوند. گروه پاکشوما مالکیت پیشرفته‌ ترین خط تمام رباتیک یخچال‌ و فریزر در خاورمیانه را دارد و به‌ عنوان اولین و تنها تولیدکننده انواع ماشین‌ های‌ ظرفشویی در داخل ایران شناخته می‌ شود همچنین این گروه بزرگترین تولیدکننده انواع ماشین‌ های‌ لباسشویی در خاورمیانه وب زرگترین تولیدکننده کولر گازی در ایران محسوب می‌ شود.

نقد و بررسی کولر گازی پاکشوما

کولر گازی پاکشوما از آنجا که گروه صنعتی پاکشوما در سال 2019 تصمیم می‌ گیرد تجارت کولر گازی خود را گسترش دهد، بخش تهویه‌ مطبوع را راه‌ اندازی می‌ کند و در حال‌ حاضر با سه برند بین‌ المللی همکاری می‌ کند. بخش تهویه‌ مطبوع یک بخش تخصصی در کارخانه گروه پاکشوما جهت تولید و عرضه انواع محصولات تهویه‌ مطبوع خانگی در مساحت زیرساختی بالغ بر 40 هزار مترمربع و ظرفیت تولید سالیانه بیش از 300 هزار دستگاه انواع کولر گازی است.

کولر گازی
کولر گازی

مشاهده محصول

یکی از عمده‌ ترین کارهایی که کولر گازی‌ ها برای تولید سرما انجام می‌ دهند، دریافت گرمای اتاق و انتقال آن به بیرون و تولید سرما است. بخشی از این عمل توسط گازهای مبرد انجام می‌ شود. گاز R410A  عملکرد بهتری در این زمینه داشته و می‌ تواند گرمای بیشتری جذب کند.

گاز های مبرد به خاطر ارتباط مستقیمی که با هوای اطراف دارند، باید به گونه‌ ای باشند که به محیط‌ زیست آسیب نرسانند. با جایگزینی گاز R410A این گاز سازگاری بهتری با محیط‌ زیست داشته و هیچگاه باعث آسیب به محیط‌ زیست نمی‌ شود.

پاکشوما
پاکشوما

مشاهده محصول

نقد و بررسی تخصصی کولر گازی

یکی از ویژگی‌ های منحصر به‌ فرد کولر های گازی پاکشوما حالت Follow Me است که با فعال‌ سازی این حالت از روی ریموت‌ کنترل دستگاه، اطلاعات دمای محیط از طریق سنسور دمای ریموت کنترل اندازه‌ گیری شده و این امکان را به شما می‌ دهد تا به‌ صورت مشخص‌ تری دمای محدوده‌ ای که ریموت‌ کنترل در آن قرار گرفته است را کنترل کنید. محدوده ارسال اطلاعات از ریموت‌ کنترل به‌ صورت خط‌ مستقیم از یونیت‌ داخلی، 8 متر است.

کولر گازی الجی
کولر گازی الجی

مشاهده محصول

سیستم‌ تصفیه‌ هوای همراه با یونیزر موثر باعث این می‌ شود تا میلیون‌ ها یون‌ منفی جهت از بین بردن عناصر مضر در منزل شما تولید می‌ کند. یون‌ های منفی شارژ شده، ذرات خاک، باکتری و ویروس را جذب کرده و همراه با تازه‌ سازی هوای‌ محیط، آن‌ ها را از بین می‌ برد.

با استفاده از این قابلیت فیلترهای پنل کاملاً تمیز می‌ شود و هوای در جریان که آن را تنفس می‌ کنیم، کاملاً پاک و عاری از هرگونه ذرات آلاینده می‌ شود و همچنین استفاده از این قابلیت باعث خشک‌ شدن رطوبت قسمت‌ های داخلی پنل و جلوگیری از رشد میکرو ارگانیسم‌ ها و باکتری‌ های مضر در این قسمت‌ ها می‌ شود. 

جنرال الکتریک
جنرال الکتریک

مشاهده محصول

طراحی جذاب و کیفیت فوق العاده

فیلتر هپا از یک آنزیم بیولوژیکی ویژه و یک فیلتر اکو تشکیل شده است. فیلتر اکو ذرات بسیار کوچک گرد و غبار را در هوا می‌ گیرد و باکتری‌ ها، قارچ‌ ها و میکروب‌ ها را خنثی می‌ کند. آنزیم بیولوژیکی با شکستن دیواره‌ سلولی، باکتری‌ ها را از بین می برد و نتیجه این فرایند این‌ است‌ که مشکل آلودگی مجدد از بین می‌ رود. عملکرد سرمایش سریع ، دمای محیط را به‌ سرعت به دمای ایده‌ آل شما می‌ رساند و پس از آن با تنظیمات دور موتور دمای مطبوع را ثابت نگه می‌ دارد.

اسپیلت
اسپیلت

مشاهده محصول

یونیت داخلی کولر گازی (اسپلیت) به‌ طور خودکار زمانی که گاز نشتی داشته باشد یک کد خطا “EC” را روی صفحه‌ نمایش دستگاه نشان می‌ دهد و با تشخیص نشت‌ گاز به‌ طور خودکار کار نمی‌ کند. این امر باعث می‌ شود کمپرسور کولر گازی در برابر آسیب ناشی از دمای بالا هنگام نشت مبرد محافظت شود. سیستم پرتاب باد سه‌ بعدی در دستگاه‌ های کولر گازی پاکشوما به‌ این‌ صورت است که با تنظیم باد به‌ طور خودکار در همه جهات، تمامی فضای مد‌ نظر کاربر، به‌ طور یکسان خنک می‌ شود.

SAMSUNG
SAMSUNG

مشاهده محصول

نکات آخر درباره کولر گازی

در تابستان معمولاً سه منبع عمده گرمای ناخواسته در منزل وجود دارد؛ گرمای هوای خارج که از طریق سقف و دیوار هدایت می‌ شود، گرمایی که از لامپ‌ ها و لوازم خانگی انتشار می‌ یابد و نور خورشید که از راه پنجره ها به داخل می‌ تابد. با استفاده از سایبان، پرده کرکره و یا پرده پارچه ای با رنگ روشن، می‌ توان نور خورشید را به سمت بیرون منعکس نمود. تعویض کمپرسور کولر های قدیمی و استفاده از کمپرسور پر بازده برای افزایش بازده کولر مفید می‌ باشد.

کولر گازی پاکشوما
کولر گازی پاکشوما

مشاهده محصول

 

80%
Awesome

نکاتی درباره کولر گازی پاکشوما

  • کیفیت عالی
  • قیمت مناسب
  • طراحی زیبا
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ