فدک دیجی
Take a fresh look at your lifestyle.

نکاتی جذاب که درباره کرم ضد آفتاب لافارر که نمی دانستید؟؟؟

نکاتی جذاب که درباره کرم ضد آفتاب لافارر که نمی دانستید؟؟؟

0

هرچند که استفاده از کرم‌ های ضد آفتاب در تمام ایام سال توصیه می‌ شود، اما مصرف آن در این روزهای گرم و آفتابی سال، کاملا ضروری است. با ما همراه باشید تا در این مورد بیشتر بدانید. ضد آفتاب ماده ای ضروری برای قرار گرفتن در معرض تابش نور خورشید به ویژه در فصل‌ های گرم سال است و پزشکان استفاده از آن را به تمام گروه‌ های سنی توصیه می‌ کنند؛ حتی ضد آفتاب‌ هایی مخصوص کودکان وجود دارد که در زمان مسافرت به سواحل دریا لازم است والدین برای پوست کودک از آن استفاده کنند.

نقد و بررسی کرم ضد آفتاب لافارر

کرم ضد آفتاب‌ لافارر که با ویژگی‌ های فوق را داشته باشند از پوست شما در مقابل آفتاب سوختگی، پیری زودرس پوست و سرطان پوست محافظت می‌ کند. با این حال، بهترین ضد آفتاب به تنهایی نمی‌ تواند به طور کامل از پوست شما محافظت کند. در صورت امکان، هنگام بیرون رفتن از خانه در سایه راه بروید؛ به یاد داشته باشید که اشعه‌ های خورشید بین ساعت 10 صبح تا 2 بعدازظهر بسیار قوی هستند. اگر سایه‌ تان از شما کوتاه‌ تر است حتما به دنبال سایه‌ باشید.

کرم ضد آفتاب
کرم ضد آفتاب

مشاهده محصول

خودتان را در مقابل نور خورشید با لباس محافظت کنید. در صورت لزوم از بلوز‌ های آستین بلند و سبک وزن، شلوار، کلاه آفتاب‌ گیر و عینک آفتابی استفاده کنید. در نزدیکی آب، برف و شن و ماسه احتیاط بیشتری به خرج دهید، زیرا آنها می‌ توانند اشعه‌ های مضر خورشید را منعکس کنند و احتمال بروز آفتاب‌ سوختگی را افزایش ‌دهند. ویتامین D را در برنامه غذایی خود بگنجانید و آن را از طریق رژیم غذایی سالمی دریافت کنید که شامل مکمل‌ های ویتامین است. برای دریافت ویتامین D در مقابل نور خورشید قرار نگیرید.

ضد آفتاب
ضد آفتاب

نقد و بررسی تخصصی کرم ضد آفتاب

از تخت‌ های برنزه‌ کننده پوست دوری کنید. اشعه فرابنفش خورشید و دستگاه‌ های برنزه کننده می‌ توانند باعث سرطان پوست و ایجاد چین‌ و چروک‌ روی پوست شوند. اگر می‌ خواهید پوست خود را برنزه کنید از محصولات آرایشی مخصوص این کار استفاده کنید؛ اما همچنان استفاده از ضد آفتاب را فراموش نکنید. کرم‌‌های ضد آفتاب طیف گسترده به محصولاتی گفته می‌ شود که پوست شما را هم در برابر اشعه‌ UVA و هم اشعه UVB محافظت می‌ کنند.

اشعه فرابنفش
اشعه فرابنفش

مشاهده محصول

نور خورشید دو نوع اشعه مضر فرابنفش UVA و UVB دارد که به زمین می‌ رسند و قرار گرفتن بیش از حد در معرض این دو اشعه، باعث سرطان پوست می‌ شود. اشعه UVA می‌ تواند باعث پیری زودرس پوست، چین‌ و چروک و لکه‌ های پیری شود. به خاطر داشته باشید که این اشعه از شیشه پنجره عبور می‌ کند. اشعه UVB علت اصلی آفتاب سوختگی است. اما این اشعه نمی‌ تواند از شیشه پنجره عبور کند.

برنزه کردن
برنزه کردن

مشاهده محصول

ظاهر زیبا و کیفیت فوق العاده بالا

اثرات مخرب نور خورشید ممکن است، کار شما را به درمان های پوستی، تجویزات پزشکی و حتی عمل های جراحی بکشاند. اگر می خواهید در برابر خورشید محافظت شوید، باید روی یک کرم ضد آفتاب خوب سرمایه گذاری کنید. اگر می خواهید کاملاً از اشعه ی فرابنفش خورشید در امان باشید، از کرم ضد آفتابی استفاده کنید که در برابر هر دو نور فرابنفش UVB و UVA از پوستتان محافظت کند.

دکتر ژیلا
دکتر ژیلا

مشاهده محصول

برای پوشاندن تمام پوست‌ تان که در معرض نور خورشید قرار دارد، از مقدار کافی ضد آفتاب استفاده کنید. اغلب بزرگسالان حدود 30 گرم کرم، معادل پر شدن یک لیوان کوچک، برای پوشاندن تمام بدن‌ شان نیاز دارند. فراموش نکنید که به قسمت‌ های بالای پا، گردن، گوش‌ ها و بالای سرتان هم کرم ضد آفتاب بزنید. 15 دقیقه قبل از خارج شدن از منزل، به پوست خود درحالی که خشک است ضد افتاب بزنید.

کرم لافارر
کرم لافارر

مشاهده محصول

نکات آخر درباره کرم ضد آفتاب

متخصصان پوست استفاده از ضد آفتاب‌ هایی با SPF حداقل 30 را توصیه می‌ کنند که مانع برخورد 97 درصد از اشعه UVB با پوست می‌ شود. هرچه SPF کرم بالاتر باشد درصد بیشتری از اشعه‌ های خورشید را مهار می‌ کند؛ اما توجه کنید که هیچ ضد آفتابی نمی‌ تواند 100 درصدِ اشعه‌ های ماوراء بنفش را مهار کند.

کرم ضد آفتاب لافارر
کرم ضد آفتاب لافارر

مشاهده محصول

 

85%
Awesome

نکاتی درباره کرم ضد آفتاب لافارر

  • کیفیت عالی
  • قیمت مناسب
  • طراحی زیبا
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ