فدک دیجی
Take a fresh look at your lifestyle.

نکاتی جذاب که درباره پیراهن مردانه که نمی دانستید؟؟؟

نکاتی جذاب که درباره پیراهن مردانه که نمی دانستید؟؟؟

0

تناسب اندام پادشاه استایل مردان است. یعنی که در عین راحتی و آزادی حرکت، بدن را به طرز دلپذیری نشان دهد. هر چه اندازه یک پیراهن مردانه سفارشی برای اندام شما باشد بهتر است. از شیوه های بسیاری می توان تناسب را سنجید. یکی از این راه ها یقه پیراهن مردانه است. اگر به اندازه دو تا انگشت و نه بیشتر فاصله ی بین گردن و یقه ی شما باشد. برای اکثر مردان پیراهن مردانه یک لباس برای اداره، مهمانی های دورهمی و رسمی و … تقریبا یک لباس پر کاربرد است. پس بهتر است از پارچه و الیاف لباس اطمینان حاصل کنید. بهتر است از پارچه های پنبه ای که قابل تنفس باشد استفاده کنید. پیراهن مردانه های کتان یکی از بهترین ها هستند.

نقد و بررسی جذاب پیراهن مردانه

خرید پیراهن مردانه در عین حالی که می‌ تواند لذت‌ بخش باشد یکی از خرید‌ های چالش برانگیز برای آقایان شیک پوش محسوب می‌ شود که وقت و انرژی زیادی را از فرد خواهد گرفت، بخصوص زمانی که از قبل استایل خاصی در ذهن نداشته باشند و نحوی ست کردن پیراهن را با شلوار و کفش و کمربند خود را نداند. همانطور که اشاره شد، بهترین گام در خرید پیراهن مردانه این است که استایل مورد نظر را در ذهن خود مرور کنید.

پیراهن
پیراهن

مشاهده محصول

اینکه شما پیراهن مورد نظر را در چه موقعیتی قرار است بپوشید کلید اصلی است که خرید را موفقیت آمیز خواهد کرد. اینکه قرار است استایل شما رسمی، نیمه رسمی و یا غیررسمی باشد کمک بزرگی است و نیمی از راه را در خرید هموار خواهد کرد. به عنوان مثال اگر استایل غیر رسمی را بیشتر می‌ پسندید و در اکثر اوقات شلوار جین به پا دارید و کفش اسپرت می‌ پوشید یک پیراهن مردانه‌ آستین کوتاه چهارخانه و یا یک پیراهن مردانه سفید ساده آستنی کوتاه گزینه‌ های بسیار مناسبی برای شما محسوب می‌ شوند.

پیراهن زنانه
پیراهن زنانه

مشاهده محصول

نقد و بررسی تخصصی پیراهن

پیراهن مردانه آستین کوتاه و آستین بلند هر دو در استایل‌ های نیمه رسمی استفاده می‌ شوند تنها باید به طرح و مدل آن‌ ها دقت کنید مثلا پیراهن‌ های آستین بلندی که می‌ شود آستین آن را بالا بزنید گزینه بسیار خوبی برای استایل نیمه رسمی محسوب می‌ شوند هنگامی که یک شلوار کتان خاکی به پا دارید می‌ توانید یک پیراهن آستین بلند قهوه ایی انتخاب کنید، آستین پیراهن را بالا بزنید و با یک کفش کالج زیبا استایلی مدرن و شیک داشته باشید.

لباس مردانه
لباس مردانه

مشاهده محصول

دومین نکته که می‌ تواند تا حد زیادی کار شما را در خرید پیراهن مردانه راحت کند بررسی موقعیت و شرایطی است که در آن قرار می‌ گیرید پس تا جایی که ممکن است سعی کنید پیراهن‌ ها را نسبت به مکان‌ ها و موقعیت‌ هایی که بیشتر در آن حضور پیدا می‌ کنید خریداری کنید به عنوان مثال شما یک پیراهن آستین کوتاه کوبایی را نمیتوانید در محل کار بپوشید و یا اگر به یک میهمانی دوستانه دعوت شده اید نیازی نیست یک پیراهن اداری آستین بلند انتخاب کنید و خود را معذب کنید.

پیراهن زنانه
پیراهن زنانه

مشاهده محصول

طراحی جذاب و کیفیت فوق العاده

اگر مدیریت شرکتی به عهده دارید و بیشتر در جلسات و ماموریت‌ های شرکتی حضور دارید انتخاب پیراهن‌ های آستین بلند و اداری برای شما اولویت دارند، زیرا که شما در اکثر اوقات کت و شلوار به تن دارید و با یک پیراهن رسمی این استایل شیک تر و هماهنگ‌ تر خواهد بود. حتی اگر کت و شلوار نپوشید می‌ توانید پیراهن را با شلوار مردانه پارچه‌ ای راسته یا شلوار کتان ست کنید و با یک کفش رسمی در محل کار و مکان‌ های رسمی حاضر شوید.

لباس زیر مردانه
لباس زیر مردانه

مشاهده محصول

سایز پیراهن از نکات کلیدی خرید یک پیراهن مناسب ایده آل است که در صورتی که سایز را درست انتخاب کنید پیراهن بسیار زیبا و شیک خودش را نشان می‌ دهد و اگر سایز مناسب نباشد شما در زیباترین پیراهن نیز بدقواره و بد هیکل دیده خواهید شد. اگر پیراهن شما دست دوز است و توسط یک خیاط دوخته شده است، پس به احتمال زیاد مشکلات این چنینی را ا نخواهید داشت.

کت و شلوار
کت و شلوار

مشاهده محصول

نکات آخر درباره لباس مردانه

این مورد را حتما خودتان هم توجه خواهید کرد، زیرا که تا حدود زیادی سلیقه‌ ایی است و برای هر فردی اهمیت ویژه‌ ای دارد. الگوی و طرح روی پیراهن می‌ تواند راه راه، چهارخانه، گلدار، هاوایی، ساده و نقش‌ دار باشد. توجه کنید راه راه‌ های عمودی قد را بلند‌ تر نشان می‌ دهد. راه راه‌ های افقی نیز برعکس، برای افراد با قد بسیار بلند و یا خیلی لاغر مناسب هستند.

پیراهن مردانه
پیراهن مردانه

مشاهده محصول

 

80%
Awesome

نکاتی درباره پیراهن مردانه

  • کیفیت عالی
  • قیمت مناسب
  • طراحی زیبا
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ