فدک دیجی
Take a fresh look at your lifestyle.

نکاتی جذاب که درباره شورت مردانه که نمی دانستید؟؟؟

نکاتی جذاب که درباره شورت مردانه که نمی دانستید؟؟؟

0

احتمالاً تصور شما نیز این است که لباس زیر آنقدر پوشیه ساده‌ ای است که لزومی ندارد در انتخاب و خرید آن دقت و وسواس زیادی به خرج داد. یا اصلاً مطلبی در خصوص این لباس وجود ندارد که لازم باشد آن را یاد بگیرید. اغلب افراد تصور می‌ کنند که شورت یک لباس زیر معمولی است که زیاد خریده می‌ شود. هفته‌ ای چند بار شسته می‌ شود. گاهی ضد عفونی می ‌شود. و در نهایت بعد از شش ماه تا یک سال، یعنی زمانی که عمر مفید آن به پایان رسید، دور انداخته می‌ شود.

نقد و بررسی جذاب شورت مردانه

شورت مردانه عقیده پزشکان متخصص یا همان اورولوژیست ها چیز دیگری است. آن‌ ها معتقدند که اتفاقاً باید لباس زیر را درست انتخاب کرد. روی کیفیت جنس و رنگ آن وسواس داشت. فرم و شکل کلی اندام را به هنگام انتخاب در نظر گرفت و در مواقعی که برخی بیماری‌ های خاص دستگاه تناسلی ایجاد می‌ شود، لباس زیر های مخصوصی به تن کرد. اکنون اگر می‌ خواهید نقطه نظرات علمی در خصوص انتخاب و خرید لباس زیر را بدانید.

شورت
شورت

مشاهده محصول

تصور اکثر آقایان از لباس زیر این است که می‌ توان آن را تا زمانی که واقعاً پاره و بلا استفاده نشده است، پوشید. یا این‌ که خانم‌ ها هستند که دوست دارند لباس‌ زیر های متنوع به تن کنند یا به دلیل ویژگی‌ های خاص اندام تناسلی‌ شان، لازم است که برای حفظ سلامت و رعایت بهداشت بیشتر، زود به زود لباس زیر بخرند. اما این تصورات به کل غلط است. همان اندازه که حفظ بهداشت لباس زیر در حفظ سلامتی خانم‌ ها نقش دارد، در مراقبت از سلامتی آقایان نیز مؤثر است.

لباس زیر
لباس زیر

مشاهده محصول

نقد و برسی تخصصی لباس زیر

بسیار دیده شده است که آقایان به هنگام خرید لباس زیر به حرف فروشنده مبنی به کفایت خاصیت کشسانی پارچه شورت اکتفا می‌ کنند. سپس لباس زیری می‌ خرند که سایز آن چندان مناسب نیست و به خاطر تنگ بودن، اجزای اندام تحتانی آن‌ ها را تحت فشار مضاعف قرار می‌ دهد. این شرایط جدای از آزار دهنده بودن، مضر نیز هست. همچنین می‌ تواند در صورت تکرار و طولانی شدن، قدرت باروری مردان را نیز تحت تأثیر قرار دهد.

شیائومی
شیلئومی

مشاهده محصول

ران‌ های پهنی دارند. بنابراین می‌ خواهند به هنگام راه رفتن یا دویدن اصطکاک کمتری بین پوست بدن و پارچه لباس زیر ایجاد شود. تمایل زیادی به پوشیدن شلوارهای جین و تنگ دارند. به همین دلیل پوشیدن شورت باکسر به خاطر ردی که روی پارچه شلوار از خود نشان می‌ دهد مناسب آن‌ ها نیست.  فعالیت فیزیکی آن‌ ها در طول روز زیاد است. به همین سبب پادار بودن شورت تا حدی برای آن‌ ها دست و پا گیر است.

سامسونگ
سامسونگ

مشاهده محصول

طراحی جذاب و کیفیت فوق العاده

ران‌ های آن‌ ها لاغر است. بنابراین اضافه شدن یک لایه پارچه در این ناحیه مشکل خاصی در راه رفتن برای آن‌ ها ایجاد نمی‌ کند. به هر دلیلی دوست ندارند اندام تحتانی آن‌ ها تحت فشار یا گرمای زیاد باشد. ترجیح می‌ دهند گشادی شورت باکسر به خنک ماندن بدن آن‌ ها در طی روز کمک کند. زیاد عرق می‌ کنند و چسبیدن یک لایه پارچه دیگر به بدنشان موضوع عذاب‌ آوری برای آن‌ ها است.

لباس زیر زنانه
لباس زیر زنانه

مشاهده محصول

اما بهتر است در میان همین طیف محدود جنس، حتماً لباس زیری را انتخاب کنید که مطمئن باشید جنس آن، نخ پنبه است. تنها در این صورت می‌ توان یقین داشت که لباس زیر به اندازه کافی تمیز شسته می‌ شود. خوب و کامل خشک می‌ شود. گرمای کمتری تولید می‌ کند. هوای بیشتری از خود عبور می‌ دهد و در نهایت از نظر بهداشتی و پزشکی مدل مناسب‌ تری است.

شورت زنانه
شورت زنانه

مشاهده محصول

نکات آخر درباره شورت

این نکته را نیز به خاطر داشته باشید که یکی از ابزارهای تنوع بخشی به لباس‌ زیر، رنگ کردن پارچه آن است. اما هنگامی که لباس زیر انتخاب می‌ کنید باید دقت داشته باشید که ماده‌ ای که برای رنگ‌ آمیزی الیاف پارچه آن استفاده‌ شده است، شیمیایی نباشد. مواد شیمیایی می‌ توانند از طریق پوست بدن جذب شوند و در نهایت منجر به بروز بیماری های مختلف پوستی شوند.

شورت مردانه
شورت مردانه

مشاهده محصول

 

80%
Awesome

نکاتی درباره شورت مردانه

  • کیفیت عالی
  • قیمت مناسب
  • طراحی زیبا
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ