فدک دیجی
Take a fresh look at your lifestyle.

نکاتی جذاب که درباره شلوار زنانه هارمونی که نمی دانستید؟؟؟

نکاتی جذاب که درباره شلوار زنانه هارمونی که نمی دانستید؟؟؟

0

چرخه‌ ی رنگ می‌ تواند به شما بگوید کدام رنگ‌ ها ترکیب بهتری می‌ سازند. ترکیب خاصی از رنگ‌ های موجود در این چرخه که به چشم انسان ترکیب خوبی می‌ آیند، هارمونی (هماهنگی) رنگ‌ ها نامیده می‌ شود. رنگ‌ های اصلی قرمز، زرد و آبی هستند. ترکیب رنگ‌ های اصلی با هم رنگ‌ های ثانویه را می‌ سازد. رنگ‌ های ترکیبی (مرتبه سوم) نیز از ترکیب رنگ‌ اصلی با رنگ‌ های ثانویه به وجود می‌ آید. در این چرخه بعضی رنگ‌ ها گرم و برخی دیگر سرد هستند. رنگ‌ های گرم به رنگ‌ های قرمز، نارنجی و زرد متمایل‌ اند. رنگ‌ های سرد نیز به رنگ‌ های آبی، سبز و بنفش گرایش دارند. ترکیب کردن رنگ‌ های گرم با یکدیگر و رنگ‌ های سرد با هم، روش خوبی برای ایجاد هماهنگی رنگی برای افراد مبتدی است

نقد و بررسی جذاب شلوار زنانه هارمونی

شلوار زنانه هارمونی که با افزودن رنگ سفید رنگ‌ ها ملایم‌ تر و روشن‌ تر می‌ شوند که اصطلاحا به این حالت «ته‌ رنگ» می‌ گویند. در مقابل با افزودن رنگ سیاه رنگ‌ ها تیره‌ تر یا سیر تر می‌ شوند که به این حالت «سایه‌» رنگ می‌ گویند. در نهایت هم «تُن» رنگ که با افزودن رنگ خاکستری ایجاد می‌ شود. برای ست کردن لباس باید توجه داشت که ته‌ رنگ، سایه‌ و تن‌ رنگ با همدیگر ترکیب خوبی بسازند.

شلوار زنانه
شلوار زنانه

مشاهده محصول

اگر در ست کردن رنگ لباس فردی جسور و با  اعتماد به نفس هستید، مجبور نیستید از پوشیدن رنگ‌ های مکمل با یکدیگر خودداری کنید. یک راه مناسب برای پوشیدن رنگ‌ های مکمل با یکدیگر این است که یک رنگ مکمل را با رنگ ملایم‌ تر متضادش بپوشید. به عنوان مثال ست کردن پیراهن زنانه‌ ی آبی سلطنتی با شال و کفش طلایی کم‌ رنگ (ملایم) می‌ تواند ترکیب خوبی باشد.

لباس زنانه
لباس زنانه

مشاهده محصول

نقد و بررسی تخصصی شلوار زنانه

میخواهید مدت طولانی از آن استفاده کنید یا فقط مدل شلوار برایتان مهم است که این نیز بحث جداگانه ای دارد که به آن می پردازیم. اگر جنس شلوار برایتان در الویت قرار ندارد و بیشتر به مد روز لباس تهیه می کنید می توانید با یک قیمت مناسب به شلوار دلخواه خود برسید و در هزینه آن صرفه جویی کنید. مسئله دیگر این است که چه مدلی مد نظرتون می باشد.

شلوار اسپرت
شلوار اسپرت

مشاهده محصول

اندام خانمها به سه دسته لاغر ،چاق و متوسط تقسیم میشوند که هر کدام با توجه به ویژگی بدن خود باید فاق شلوار مناسب را انتخاب کنند. خانم های چاق به دلیل داشتن شکم و پهلو بهتر است به سراغ خرید شلوار زنانه فاق بلند بروند چون باعث پوشیده شدن آن قسمت میشود. دسته خانم های لاغر بهتر است فاق شلوار کوتاه را انتخاب کنند و از استایل زیبای آن لذت ببرند. در آخر هم خانم های با اندام متوسط بهترین گزینه خرید شلوار زنانه فاق متوسط میباشد.

شلوار جین
شلوار جین

مشاهده محصول

طراحی جذاب و کیفیت فوق العاده

یکی از مهمترین مسئله ها  در مد امروزی که مکمل یک استایل جذاب برای خانمها میباشد انتخاب درست شلوار است به همین خاطر خانمها در خرید شلوار بسیار سلیقه به خرج میدهند. شلوار را میتوان با اکثر لباسهای خود هماهنگ کرد و به هارمونی مناسبی در استایل خود رسید که از جمله آنها ست کردن با کفش، کیف و مانتو میباشد. دمپای شلوار در انواع مختلف میباشد که در این مطلب به آن اشاره می کنیم. انتخاب دمپای شلوار بستگی به سلیقه افراد دارد، هر کسی نسبت به خواسته خود سراغ  شلواری می رود.

بلوز زنانه
بلوز زنانه

مشاهده محصول

مهمترین نکته ای که میتوان در خرید شلوار به آن اشاره کرد نوع دوخت شلوار است. شلواری که روی اصول و از روی الگوی مناسب و دقیق دوخته نشده باشد تن خور جذاب یا به اصطلاح کپ خوبی ندارد. این مسئله باعث میشود که وقتی آن را پرو می کنیم به دلمان ننشیند. حتما هنگام خرید به نوع دوخت دقت کنید درز های شلوار را نگاه کنید که حتما دوخت تمیزی داشته باشد. داخل جیب ها را نگاه کنید و از دوخت مناسب آن اطمینان حاصل فرمایید.

شلوار مردانه
شلوار مردانه

مشاهده محصول

نکات آخر درباره شلوار زنانه

سایز، یکی از نکات مهم در انتخاب و خرید شلوار لگینگ است. به طوریکه سایز شلوار نباید خیلی تنگ و یا خیلی گشاد باشد. اگر لگ را خیلی تنگ انتخاب کنید حس راحتی به همراه نخواهد داشت و شلوار فرم بدن را به خود می گیرد و در صورتیکه تناسب اندام نیز نداشته باشید انتخاب شلوار خیلی تنگ جلوه مناسبی ندارد. سایز گشاد شلوار نیز، باعث می شود که شلخته و بد لباس به نظر بیایید. بنابراین بهتر است که شلوار لگ را در سایز مناسب و فیت بدن خریداری کنید. می توانید آنرا با تی شرت یا شومیزی که تا زیر باسن است ست نمایید تا زیباتر جلوه کند.

شلوار زنانه هارمونی
شلوار زنانه هارمونی

مشاهده محصول

 

80%
Awesome

نکاتی درباره شلوار زنانه هارمونی

  • کیفیت عالی
  • قیمت مناسب
  • طراحی زیبا
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ