فدک دیجی
Take a fresh look at your lifestyle.

نکاتی جذاب که درباره شارژر بی سیم اپل که نمی دانستید؟؟؟

نکاتی جذاب که درباره شارژر بی سیم اپل که نمی دانستید؟؟؟

0

با استفاده از شارژر بی سیم می‌ توان گوشی یا تبلت خود را به آسانی و سرعت بیشتری شارژ کرد. برند اپل جزو محبوب‌ ترین برند‌ های جهان است و استفاده از محصولات و گوشی‌ های اپل امروزه بسیار متداول است. استفاده از اکسسوری‌ های اپل با توجه به طراحی زیبا و کیفیت بالا مورد توجه بسیاری از کاربران و طرفداران این برند است. شارژر بی سیم اپل مدل MagSafe محصولی با کیفیت و طراحی زیبا از این برند است. و این شارژر دارای کیفیت فوق العاده و قیمت مناسب نیز دارد.

نقد و بررسی شارژر بی سیم اپل

با استفاده از شارژر بی سیم اپل می‌ توان گوشی یا تبلت اپل را با سرعت بالاتری شارژ کرد. به همراه این شارژر بی‌ سیم یک کابل USB-C جهت وصل شدن آن به سری شارژر ارائه می‌ شود. MagSafe به گونه‌ ای طراحی شده که با اتصال آن به سری شارژر گوشی خود دقیقا همان ولتاژ و آمپر خروجی سری شارژر را به گوشی شما می‌ رساند. این محصول حدودا 82 گرم وزن دارد که با گوشی‌ های آیفون ۸ به بالا سازگار است.
اپل
اپل

مشاهده محصول

هنگامی که باتری آیفون خود را بدون اتصال سیم به آن شارژ می کنید ، این کار، باعث کاهش ساییدگی و فشار یا آسیب احتمالی درگاه شارژ گوشی می شود. برای نمونه، اگر شما با اتصال سیمی، آیفون خود را شارژ می کنید و اگر گربه شما روی میز کنار تخت بپرد و به گوشی شما بخورد، گوشی شما آویزان شده و این وضعیت به درگاه یا پرت شارژ آن آسیب برساند. باید گفت هرچه زمان کمتری آیفون شما به شارژ متصل باشد، بهتر است.

APPLE
APPLE

مشاهده محصول

نقد و بررسی تخصصی شارژر اپل

پیکره بندی شارژ بی سیم به طور معمول از یک پد مدور گسترده تر از عرض و پهنای آیفون شما تشکیل شده است. شما به راحتی می توانید آیفون خود را روی پد شارژ بگذارید  تا شارژ باتری آغاز شود. از نظر فنی ، فرایند تِراوُر (transfer – انتقال) نیرو، به سیم نیاز دارد. یعنی سیم برقی که پد شارژ بی سیم را به پریز برق وصل می کند. انرژی از پریز برق و از راه سیم گذر داده و به پد شارژ بیسیم می رساند.

شارژر بی سیم
شارژر بی سیم

مشاهده محصول

هنگامی که گوشی شما شروع به شارژ می کند ، نمایشگر آن انیمیشنی دایره مانند را روشن  کرده و همراه با آن پیام شارژ شدن گوشی نمایش داده می شود. یک آذرخش کوچک نیز در بالای آیکون باتری در نوار وضعیت نمایان می شود. در این وضعیت پد شارژ گوشی شما، یک چراغ LED تکی یا چندرنگ را برای نشان دادن وضعیت شارژ روشن می کند. آیفون هایی که از شارژ بی سیم پشتیبانی می کنند مبتنی بر استاندارد اِندِرپایس (interface – رابط کاربری) باز Qi هستند.

Apple MagSafe Charger
Apple MagSafe Charger

مشاهده محصول

طراحی جذاب و کیفیت فوق العاده

یک سیم پیچ القایی در پد شارژر بی سیم به طور پیوسته مقدار کمی نیرو را برای آماده به کار بودن دریافت می کند تا اینکه سیم پیچ گیرنده واقع در آیفون شما را شناسایی کند تا پس از آن توان بیشتری را از پریز برق بکشد. هنگامی که دو سیم پیچ با هم در تماس باشند ، یک میدان الکترو مغناطیسی متناوب را ایجاد می کنند. سیم پیچ گیرنده آیفون از این میدان مغناطیسی جریانی تولید می کند که برای استفاده باتری آیفون به جریان مستقیم (انرژی الکتریکی) تبدیل شده است. کل این فرایند را القا مغناطیسی می نامند.

شارژر اپل
شارژر اپل

مشاهده محصول

مدلهای آیفونی که از ویژگی شارژ بی سیم پشتیبانی می کنند، مجهز به قاب پشتی شیشه ای می باشند که به سیم پیچ گیرنده آنها این امکان را می دهد تا به سیم پیچ القایی پد شارژر متصل شوند. با این وجود شما می توانید یک پوشش محافظ را روی آیفون خود نصب کنید و همچنان هم از شارژ بی سیم بهره مند شوید. که البته می باید از گذاردن مواردی که دارای نوار مغناطیسی یا تراشه های RFID  ( همانند کارت های اعتباری ، گذرنامه ها ، کلیدهای هتل و غیره ) در کنار آن خودداری کنید.

آیفون اپل
آیفون اپل

مشاهده محصول

نکات آخر درباره شارژر بی سیم

شاید برای شما هم جای پرسش باشد که آیا شارژ بی سیم سریعتر است یا شارژ سیمی؟ مدلهای آیفون که در بالا آوردیم از هر دو شارژ سریع بی سیم (iOS 11.2 و جدیدتر) و شارژ سریع سیمی پشتیبانی می کنند. با این وجود شارژ بی سیم بطور قابل توجهی کندتر از شارژ سیمی است زیرا هوا نسبت به سیم از رسانایی کمتری برخوردار است.

اگر پیش از ترک خانه یا محل کار به شارژ سریع نیاز دارید ، شارژ سیمی بهترین راه است، اما برای شارژ در طول شب یا هنگامه کار شاید بهتر باشد که از شارژ بیسیم بهره ببرید.

شارژر بی سیم اپل
شارژر بی سیم اپل

مشاهده محصول

 

80%
Awesome

نکاتی درباره شارژر بی سیم اپل

  • کیفیت عالی
  • قیمت مناسب
  • طراحی زیبا
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ