فدک دیجی
Take a fresh look at your lifestyle.

نکاتی جذاب که درباره سای بای ساید تی سی ال که نمی دانستید؟؟؟

نکاتی جذاب که درباره سای بای ساید تی سی ال که نمی دانستید؟؟؟

0

زمانی که برای خرید یک یخچال فریزر ساید بای ساید به بازار مراجعه می کنید، به دلیل تنوع بالا و تبلیغات بسیار حتماً باید از قبل اطلاعاتی را در این زمینه داشته باشید تا با توجه به نیاز و بودجه مورد نظرتان انتخاب مناسبی را داشته باشید. عواملی همچون ظرفیت مورد نیاز و قیمت ،شکل ظاهری و کارایی های متنوع این محصولات را باید مد نظر داشته باشید. در این مقاله به نکاتی اشاره می کنیم که بتواند شما را تا حدودی برای انتخاب یک محصول مناسب یاری نماید.

نقد و بررسی سای بای ساید تی سی ال

 از زمانی که ساید بای‌ ساید تی سی ال به بازار عرضه شد دیگر  کارخانه‌ های بزرگ دنیا روی یخچال فریزر های جدا کار نکردند ولی ساید بای‌ ساید ها روز به روز بهتر و پرفروش تر شدند. پرفروش ترین مدل های یخچال فریزر در بازار ایران مدل های ساید بای ساید است. بسیاری از افراد برای آنکه آشپزخانه و دکوراسیون زیباتری داشته باشند، سراغ ساید بای سایدها می روند.

سای بای ساید
سای بای ساید

مشاهده محصول

یخچال فریزر های ساید بای ساید محبوب ترین نوع یخچال فریزر هستند . همانطور که از نام این مدل مشخص است، یخچال و فریزر در کنار هم قرار می گیرند مثل یخچال فریزر های دو قلو امکانات یخچال فریزر های ساید بای ساید بیشتر از مدل های معمولی است . یخچال فریزر ساید بای ساید در واقع به نوعی یخچال فریزر دو قلو بپیشرفته تر است .

تی سی ال
تی سی ال

مشاهده محصول

نقد و بررسی تخصصی یخچال سای بای ساید

اغلب ساید بای ساید ها امکانات خوبی دارند مثل یخ ساز اتوماتیک و آب سرد کن که برای خانواده هایی کارمند واقعا مناسب است.  مدل های قدیمی دارای سیستم خنک کنندگی ای بودند که به موتور یخچال فشار زیادی وارد می کرد و بازده نسبتاً کمی هم داشتند اما از ۷ سال پیش، مدل هایی با دو سیستم خنک کنندگی جداگانه با قابلیت تنظیم دما به بازار وارد شد.

الجی
الجی

مشاهده محصول

مدل های جدید تر که از دو، سه سال پیش به بازار عرضه شدند هم محفظه صفر درجه دارند که قابلیت تنظیم جداگانه دارد و برای نگهداری طولانی تر و بهتر مواد غذایی حساس مناسب هستند. هنگام خرید ساید بای ساید، ابتدا لازم است که بدانید ظرفیت مورد نیازتان چقدر است، تعداد محدودی از خریداران قبل از خرید می دانند چه مدلی با چه ظرفیتی مناسب آنها است.

یخچال
یخچال

مشاهده محصول

طراحی جذاب و کیفیت بالای ساخت

در حالی که انتخاب ظرفیت مناسب شاید سخت ترین و مهم ترین بخش خرید به حساب بیاید. همان‌ طور که می‌ دانید میزان ظرفیت داخلی یخچال‌ فریزر براساس واحد لیتر تعیین و اندازه خارجی آن براساس واحد فوت محاسبه می‌ شود، گرچه این دو معیار با یکدیگر متناسب هستند و هرچه اولی بیشتر باشد ابعاد یخچال نیز بیشتر خواهد شد و کیفیت بالایی و قیمت بسیار مناسبی نیز دارد.

یخچال فریزر
یخچال فریزر

مشاهده محصول

امروزه طرفداران ساید بای ساید ها کم نیستند و روز به روز هم خریداران این نوع یخچال زیبا بیشتر می شود. یخچال های ساید بای ساید علاوه بر ظاهری متفاوت و شکیل و مدرن، ویژگی های دیگری هم دارند. در ادامه به ویژگیهای این یخچال های لوکس می پردازیم . شاید شما هم به جمع خریداران پیوستید. یخچال فریزر های معمولی هم می توانند نیاز شما به یک یخچال را برطرف نمایند.

سامسونگ
سامسونگ

مشاهده محصول

نکات آخر درباره سای بای ساید

یخچال های ساید بای ساید به دلیل اینکه فضای زیادی را در آشپزخانه اشغال می کنند ، قبل از خرید باید به ابعاد یخچال و مکانی که برای یخچال در نظر گرفته شده است توجه کنید . زیرا در صورت هر نوع اشتباه در تعیین ابعاد و اندازه ی دقیق یخچال بعد از خرید با مشکل مواجه می شوید . مخصوصاً برای آشپزخانه های کوچک و یا آشپزخانه هایی که  مکان هر چیزی در آن مشخص شده است.

سای بای ساید تی سی ال
سای بای ساید تی سی ال

مشاهده محصول

 

80%
Awesome

نکاتی درباره سای بای ساید تی سی ال

  • کیفیت عالی
  • قیمت مناسب
  • طراحی زیبا
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ