فدک دیجی
Take a fresh look at your lifestyle.

نکاتی جذاب که درباره دستکش بوکس که نمی دانستید؟؟؟

نکاتی جذاب که درباره دستکش بوکس که نمی دانستید؟؟؟

0

شاید شما هم جزو آن دسته از افرادی باشید که می‌ خواهید وارد این رشته ورزشی شوید و نگران خرید دستکش بوکس باشید. ممکن است تا به حال دستکش بوکس را هم از نزدیک ندیده باشید، چه برسد به اینکه بخواهید آن را خریداری کنید. شما باید اول سبک مبارزه خود را مشخص نمایید. سپس بل توجه به سبک ورزشی خود دستکش بوکس مورد نظر خود را خریداری کنید. دستکش‌ های بوکس از نظر اندازه و وزن با هم متفاوت هستند. شما برای ورود به این رشته رزمی نیاز به یک سری وسایل ورزشی دارید. دستکش بوکس یکی از مهم‌ ترین وسایل مربوط به این رشته است که علاوه بر قوی کردن ضربه دست از آن‌ ها در مقابل ضربه نیز محافظت می‌ کند.

نقد و بررسی جذاب دستکش بوکس

 در نتیجه زمانی که شما برای خرید دستکش بوکس وارد بازار می‌ شوید با مدل‌ های مختلفی از دستکش در اندازه‌ ها و وزن‌ های مختلف مواجه می‌ شوید که اگر اطلاعات کافی در زمینه آن نداشته باشید. در مورد خرید این وسیله ورزشی گمراه خواهید شد، اما در صورت داشتن علم و آگاهی کامل در این زمینه می‌ توانید با خیالی آسوده به خرید بپردازید.

بوکس
بوکس

مشاهده محصول

دستکش‌ بوکس در واقع نوعی پوشش است که از انگشت‌ های شما هنگام زدن ضربه زدن به کیسه بوکس و حریف محافظت می‌ کند. همچنین دستکش‌ ها را از وزن‌ های مختلف می‌ سازند که شما برای شروع می‌ توانید دستکش‌ های سبک را انتخاب کرده و هر سری با قوی شدن دست به وزن آن اضافه کنید. در واقع کاربرد این وسیله در ورزش بوکس قوی کردن دست و جلوگیری از آسیب دیدن آن هنگام ضربه زدن می‌ باشد.

دستکش
دستکش

مشاهده محصول

نقد و بررسی تخصصی بوکس

 اگر تازه کار هستید و قصد ورود به این رشته ورزشی را دارید، بهتر است کار را با دستکش‌ های آموزشی شروع کنید. زیرا از قیمت خیلی ارزانی برخوردارند و در صورتی که به این رشته علاقه نداشته باشید چیزی را از دست نخواهید داد و یک دستکش‌ گران قیمت روی دست‌ تان نخواهد ماند. در نتیجه ضرر کمتری خواهید کرد. با توجه به متعدد بودن برند ها و تولید کنندگان دستکش های بوکس دست دوز، باید برای انتخاب یک جفت دستکش مناسب، از اطلاعات ضروری برخوردار بود.

موی تای
موی تای

مشاهده محصول

اندازه ایده آل با سایز، ارتفاع و وزن دستکش تعیین میشود. شما دستکشی میخواهید که کاملا اندازه دستانتان باشد و همچنین به مچ ها چفت شود تا از بروز آسیب دیدگی جلوگیری کند. دستکش های کوچک احتمالا باعث میشوند که احساس راحتی نکنید چون بیش از اندازه به انگشتان دست فشار خواهند آورد. از سوی دیگر، دستکش های بزرگ هم خیلی راحت از دست شما بیرون خواهند آمد.

کیک بوکس
کیک بوکس

مشاهده محصول

طراحی زیبا و کیفیت فوق العاده بالای آن

جنس مواد بکار رفته در تولید دستکش بوکس بسیار مهم است چون تنها، مواد اولیه با کیفیت قادر خواهند بود که راحتی، استحکام و دوامی را که از یک دستکش بوکس خوب انتظار دارید، عرضه کنند. چرم، یکی از بهترین مواد اولیه برای دستکش بوکس است. حتی چرم مصنوعی هم یک ماده اولیه خوب به شمار میآید که کیفیت آن با کیفیت سایر مواد اولیه با کیفیت برابری میکند.

BOX
BOX

مشاهده محصول

رای آموختن تکنیک‌ های ضربه زنی شما نیاز به یک دستکش مبارزه‌ ای دارید. این دستکش شما را برای افزایش مهارت‌ های ضربه زنی کمک می‌ کند، این مدل بهترین گزینه برای کسانی است که شروع به یادگیری تکنیک‌ های بوکس کرده‌ اند. دستکش مبارزه‌ ای از اندازه بزرگی برخوردار است و تعداد لایه‌ های زیادی دارد. وزن این دستکش‌ به گونه‌ ای تقسیم شده که از مچ دست تا نوک انگشتان وزن‌ را به یک اندازه احساس می‌ کنید.

بوکس چرمی
بوکس چرمی

مشاهده محصول

نکات آخر درباره دستکش

همیشه بعد از انجام تمرین و مسابقه دستکش خود را شستشو دهید زیرا عرق دست شما به دستکش آسیب وارد می‌ کند. هرگز دستکش را به صورت مرطوب و خیس نگهداری نکنید، زیرا دچار پوسیدگی می‌ شود. همچنین برای خشک شده دستکش را مقابل نور خورشید قرار ندهید. دستکش‌ های چرمی را هر چند وقت یکبار واکس بزنید. زیرا چرم واکس زده هیچ وقت خراب نمی‌ شود و طول عمر بیشتری دارد.

دستکش بوکس
دستکش بوکس

مشاهده محصول

 

80%
Awesome

نکاتی درباره دستکش بوکس

  • کیفیت عالی
  • قیمت مناسب
  • طراحی زیبا
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ