فدک دیجی
Take a fresh look at your lifestyle.

نکاتی جذاب که درباره جارو شارژی رباتیک دریم که نمی دانستید؟؟؟

نکاتی جذاب که درباره جارو شارژی رباتیک دریم که نمی دانستید؟؟؟

0

دریم یکی از بزرگترین تولیدکنندگان جارو در حال حاضر یکی از زیر شاخه شیائومی می باشد جارو برقی رباتی دریم مدل F9 باعث می شود تا خانه همیشه بدون هیچ خستگی تمیز بماند. شما می توانید جارو برقی را برنامه ریزی کنید و در حالی که از فعالیت های دیگر لذت می برید، بگذارید فضای خانه یا محل کار را تمیز کند. این جارو برقی با یک بار شارژ به تمیز کردن مساحتی تا 250 متر مربع می پردازد. از دیگر امکانات این محصول، می توان به برنامه ریزی از محیط با استفاده از دوربین اشاره کرد.

نقد و بررسی جارو شارژی رباتیک دریم

جارو شارژی رباتیک دریم همچنین، اگر در زمان کار شارژ جارو برقی تمام شود، به صورت خودکار خود را به شارژر متصل می کند و پس از آن مجدد کار را از همان نقطه آغاز خواهد کرد. با پشتیبانی کردن این جارو برقی از اپلیکیشن، شما می توانید کارهایی از جمله خاموش/روشن کردن، تنظیم حالت شستشو، تنظیم کردن منطقه خاص و… را به راحتی انجام دهید در حالی که شیائومی در مدل F9 قادر به پوشش دهی 250 متر مربع می باشد.

جاروبرقی
جاروبرقی

مشاهده محصول

تا حالا به این موضوع فکر کرده‌ اید که جارو به سبک ربات‎ها چگونه است؟ و جارو رباتیک چیست؟ در دنیای مدرن امروزی استفاده از گجت‌ های هوشمند که کارمان را راحت‌ تر و آسان‌ تر کند، مسئله سخت و دست نیافتنی نیست. زمانی تنها در تلویزیون، کارتون‌ های آنها را می‌ دیدیم، اما امروزه می‌ دانیم هرآنچه که در رویایمان باشد، روزی به حقیقت خواهد پیوست. جارو برقی رباتیک نیز از این قائده مستثنی نبوده و یک جاروی هوشمند است.

جارو شارژی
جارو شارژی

مشاهده محصول

نقد و بررسی تخصصی جارو شارژی

جارو برقی هوشمند پنل‌ های قابل برنامه‌ ریزی و سنسور های حساس دارد که با کمک آنها می‌ تواند برنامه نظافتش را انجام دهد. پنل جارو برقی رباتیک قابل برنامه‌ ریزی بوده و مجهز به سنسور ارتفاع سنج است در نتیجه بدون سقوط از پله و تنها با تغییر مسیر، می‌ تواند به خوبی کار نظافت منزل را انجام دهد.

جاروبرقی پارس خزر
جاروبرقی پارس خزر

مشاهده محصول

برس‌ های کناری جارو برقی هوشمند با چرخش پیوسته ذرات روی زمین را از کناره‌ های جارو به سمت برس اصلی هدایت می‌ کند. برس غلتان، برس اصلی جارو روباتیک بوده که مو و پرز ها را جمع آوری می‌ کند. لاستیک غلتان هم در جارو برقی هوشمند، گرد و غبار را جمع می‌ کند. موتور دستگاه ذرات جمع شده را از طریق ورودی هوا به داخل مخزن می‌ کشد.

بوش
بوش

مشاهده محصول

طراحی جذاب و کیفیت فوق العاده

جارو رباتیک در درجه اول یک جارو برقی هوشمند بوده و بدون دخالت دست، به صورت خودکار می‌ تواند نظافت منزل را انجام دهد. ابعاد و فرم ظاهر آن به گونه‌ ای است که می‌ تواند زیر کابینت، میز، تخت خواب و .. رفته و حتی گوشه‌ ها و کنج‌ های خانه را با کمک برس‌ های متفاوتش تمیز کند. جارو رباتیک تنها یک جارو برقی نیست، بلکه می‌ تواند تی‌ کشی به دو سبک خشک و تر را نیز برای شما انجام دهد.

سامسونگ
سامسونگ

مشاهده محصول

خرید جارو برقی رباتیک برای افرادی که حیوان خانگی داشته و مدام موی حیوان کف خانه می‌ ریزد و یا افرادی که دچار معلولیت هستند و یا کمر درد های شدید دارند، وسیله‌ ای مناسب است. این گجت هوشمند قدرتش به اندازه جارو برقی‌ های معمولی نیست، ولی برای افرادی که بسیار پرمشغله هستند و می‌ خواهند از جارو کردن و نظافت‌ های روزانه خلاص شوند، گزینه مناسبی است.

شیائومی
شیائومی

مشاهده محصول

نکات آخر درباره جارو برقی

قدرت مکش یکی دیگر از نکاتی است که در هنگام خرید جارو رباتیک، باید به آن توجه کرد. اغلب جارو برقی‌ های روباتیک که دارای برس غلتان هستند، قدرت مکشی بین 400 تا 600 پاسکال دارند. جارو برقی هوشمند که برس غلتان ندارد، قدرت مکش آن بین 700 تا 1000 پاسکال خواهد بود.

جارو شارژی رباتیک دریم
جارو شارژی رباتیک دریم

مشاهده محصول

 

80%
Awesome

نکاتی درباره جارو شارژی رباتیک دریم

  • کیفیت عالی
  • قیمت مناسب
  • طراحی زیبا
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ