فدک دیجی
Take a fresh look at your lifestyle.

نکاتی جذاب که درباره تیشرت و پولوشرت زنانه که نمی دانستید؟؟؟

نکاتی جذاب که درباره تیشرت و پولوشرت زنانه که نمی دانستید؟؟؟

0

اولین استفاده پولوشرت را به مانیپور هند و بازیهای بین هندی ها و انگلیسی ها در اوایل دهه 1860 میلادی مرتبط می دانند، جایی که ورزشکاران رشته چوگان به عنوان پیراهن رسمی این رشته از آن استفاده می کردند. مسابقه دهندگان از پیراهن های آستین بلند از پنبه ضخیم با یقه هایی پهن استفاده می کردند، اما به علت گرمای زیاد این لباس و همچنین عدم راحتی ، تغییراتی در این لباس توسط انگلیسی ها انجام شد. آن ها دکمه هایی را به یقه لباس دوختند تا از تکان خوردن بیش از حد و برخورد آن با صورت ورزشکاران جلوگیری کنند.

نقد و بررسی جذاب تیشرت و پولوشرت زنانه

پولوشرت و تیشرت زنانه که توسط جان ای بروکس یک مغازه دار آمریکایی که در صنعت پوشاک فعال شده بود و بعد ها کمپانی برادران بروکس را پایه گذاری کرد، در طول سفرش به انگلستان در سال 1896در یک مسابقه چوگان شرکت کرد و متوجه دکمه یقه پیراهن های بازیکنان شد. او این ایده با با پدر بزرگ خود که سال ها در صنعت تولید پوشاک در آمریکا فعالیت کرده بود در میان گذاشت سپس آن ها شروع به تولید پیراهن هایی مشابهی با یقه دکمه دارد کردند که شکل تکامل یافته تر آن امروزه در صنعت پوشاک با نام پولوشرت شناخته می شود.

پولوشرت زنانه
پولوشرت زنانه

مشاهده محصول

در اوایل قرن بیستم میلادی رنه لاگوست بنیانگذار برند مشهور لاگوست طرح  نهایی پولوشرت ها را معرفی و روانه بازار مد و پوشاک کرد. در واقع پیراهن هایی که امروزه به عنوان پولوشرت می شناسیم را رنه لاگوست، ستاره سال های دور تنیس فرانسه طراحی کرده است. به تیشرتی که دارای یقه باشد پولوشرت گفته می شود. تیشرت ها دارای یقه گرد یا هفت هستند در حالی که پلوشرت ها دارای یقه های برگردان و دکمه دارند. اغلب ورزشکاران به خصوص  در رشته  گلف، تنیس و چوگان از پولوشرت استفاده می کنند به همین خاطر به پولوشرت، تیشرت تنیس یا تی شرت چوگان نیز می گویند.

تیشرت زنانه
تیشرت زنانه

مشاهده محصول

نقد و بررسی تخصصی تیشرت زنانه

پولوشرت از نظر جنس بافتی سفت تر دارد و معمولا از پنبه یا نخ، بافته می شوند. این در صورتی است که تیشرت ها دارای جنسی نرم هستند. تیشرت ها دارای رنگ ها و مدل های بیشتری نسبت به پولوشرت ها هستند و این نکته برای افرادی که خواهان تنوع هستند، حائز اهمیتی می باشد و این پولوشرت ها دارای کیفیت خاص و عالی و دارای قیمت بسیار مناسبی نیز دارد.

لباس زنانه
لباس زنانه

مشاهده محصول

برای رسمی تر کردن استایل خود می توانید از پولوشرت به همراه کت اسپرت استفاده کنید. پولوشرت با کت های اسپرت ساده، جذاب تر به نظر می رسد. ست رسمی پولوشرت با شلوار راسته گزینه بسیار مناسبی است. ولی اگر می خواهید استایل اسپرت داشته باشید میتوانید آن را با انواع شلوار جین، کتان و کفش های کتانی ست کنید. ست کردن پولوشرت یا شلوار جین فیت توصیه استایلیست ها به بانوان و آقایان مشکل پسند است.

مانتو
مانتو

مشاهده محصول

طراحی جذاب و کیفیت فوق العاده

در لباس های زنانه، تیشرت ها بیشترین کاربرد را برای خانم ها دارند. تیشرت ها در طرح ها و رنگ های متفاوتی تولید و در بازار ارائه می شوند. در دهه پنجاه میلادی مرسوم نبود که مردم از تیشرت ها استفاده کنند حتی از تیشرت های نخی خنک در تابستان استفاده نمی ‌کردند.

اما بازیگرانی امثال مارلون براندو انقلاب بزرگی در صنعت تیشرت به پا کردند. دهه پنجاه  میلادی به بعد استفاده از این لباس ها به طور عجیب مورد استقبال آقایان و خانم ها قرار گرفت.

تیشرت مردانه
تیشرت مردانه

مشاهده محصول

تیشرت ها جز لباس های کلاسیک قرار می گیرند و می توان آن ها را با هر چیزی هماهنگ کرد. این لباس های کوتاه  بسیار راحت و آماده استفاده در هر موقع از شب و روز هستند.  تیشرت ها  از محبوب ترین لباس ها در بین خانم ها و دختر خانم ها است، گستردگی در تنوع تیشرت های زنانه و دخترانه بسیار بیشتر از تیشرت های مردانه است.

پولوشرت مردانه
پولوشرت مردانه

مشاهده محصول

نکات آخر درباره پولوشرت و تیشرت

پلوشرت، به تیشرت های یقه دار گفته می شود که در ورزش هایی مثل تنیس و یا چوگان از آن ها استفاده می شود. فرق این پلو شرت ها با تیشرت این است که پلوشرت ها جلوی یقه چند دکمه دارند. معمولاً جنس این تیشرت ها از نخ های بافتنی و الیاف مصنوعی و یا ابریشم است. برای استفاده از استایل کژوال می توانید از این پولوشرت ها استفاده کنید.

پولوشرت و تیشرت زنانه
پولوشرت و تیشرت زنانه

مشاهده محصول

 

80%
Awesome

نکاتی درباره پولوشرت و تیشرت زنانه

  • کیفیت عالی
  • قیمت مناسب
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ