فدک دیجی
Take a fresh look at your lifestyle.

نکاتی جذاب که درباره اسپری شیشه پاک کن که نمی دانستید؟؟؟

نکاتی جذاب که درباره اسپری شیشه پاک کن که نمی دانستید؟؟؟

0

ممکن است در شرایطی قرار گرفته باشید که خودرو شما نیاز به مایع شیشه شور پیدا کرده باشد و از طرفی فروشگاهی که مخصوص تجهیزات کمکی اتومبیل است در اطراف شما وجود نداشته باشد. در چنین زمان هایی خیلی از ما وسوسه به استفاده از آب به جای مایع شیشه شور شده ایم و امیدوار بوده ایم که با این حقه بتوانیم خودمان را از شر انعکاس نورهای آزاردهنده که حاصل کثیفی شیشه جلوی ماشین است، رها کنیم. این شرایط یعنی زمان آن رسیده است که مخزن شیشه شور اتو مبیلمان را دوباره پر کنیم و وسوسه پرکردن آن با آب به سراغ ما می آید.

نقد و بررسی اسپری شیشه پاک کن

اسپری شیشه پاک کن دارای اجزای سوزاننده می تواند به شما کمک کند تا روغن را پاک کنید. پاک کردن روغن در قسمت های خاصی از خانه امری دشوار است اگرچه محصولات زیادی در بازار وجود دارد، اما می توانید برای این منظور از پاک کننده شیشه استفاده کنید. روغنی که بر روی اجاق آشپزخانه، قابلمه و ماهی تابه، اتومبیل ایجاد می شود، تمیز کردن با این محصول آسان خواهد بود. بعد از اینکه تمیز کردن را انجام دادید، فراموش نکنید که با آب به طور کامل آبکشی کنید تا تمام آثار این محصول را از بین ببرید.

شیشه پاک کن
شیشه پاک کن

مشاهده محصول

هم چنین می توانید از شیشه پاکن ها برای براق کردن سنگ های گرانیت و یا مرمر استفاده کنید تنها کاری که باید انجام دهید آن است که آن را در آب رقیق کنید و سطوح را پاک کنید با این حال استفاده آن برای سطوح چوبی و یا سطوح دیگر که ممکن است توسط آمونیاک صدمه ببیند توصیه نمی شود. به طور مشابه، این پاک کننده برای براق کردن کاشی های آشپزخانه و حمام نیز مناسب است.

شیشه
شیشه

مشاهده محصول

نقد و بررسی تخصصی شیشه پاک کن

چند روش برای آنکه اطمینان حاصل کنید که در منزلتان به اندازه کافی مایع شوینده شیشه جلوی اتومبیل در اختیار است، وجود دارد. یکی از آنها خرید انبوه این مایع از فروشگاه های مخصوص اتومبیل است. اما این راه کار موجب می شود که فضای زیادی از پارکینگ یا منزل شما به گالن بزرگی  حاوی این مایع آبی رنگ اختصاص پیدا کند یا آنکه این مایع به فضای خانه شما نشت کند و آسیب برساند.

اتک
اتک

مشاهده محصول

اول از همه تشخیص دهید که مخزن مخصوص مایع شوینده شیشه جلو خودرو شما چه مقدار حجم و گنجایش دارد. اینگونه اطلاعات معمولا در دفترچه راهنمای مربوط به خودرو درج می شود که اگر نبود میتوانید با یک جستجو سریع اطلاعات مربوطه را در اینترنت پیدا کنید. هنگامی که گنجایش مخزن شیشه شور را تعیین کردید، می بایست میزان مایع شیشه شور تغلیظ شده برای اضافه کردن به مخزن را تشخیص دهید.

شیشه پاک کن تاژ
شیشه پاک کن تاژ

مشاهده محصول

طراحی جذاب و کیفیت شیشه شور

از طرفی اضافه کردن تنها آب مقطر به مخزن شیشه شور اتومبیل شما، می تواند به دلایل مختلف ایده بدی به حساب آید. اگر این کار را آزمایش کنید، از انجام آن پشیمان خواهید شد. افشان شدن آب مقطر بر روی شیشه جلوی اتومبیل به عنوان مایع شوینده حلال و روان و برای از بین بردن کثیفی های شیشه جلوی خودرو به شمار نمی آید. بنا براین جرم و کثیفی های روی شیشه بهم می چسبند و به گونه آلودگی را روی شیشه جلوی خودرو گسترش می دهند که وضوح دید راننده را نیز کم می کنند.

پرسیل
پرسیل

مشاهده محصول

از طرفی آب مقطر بسیار آهسته تر از مایع شوینده تبخیر می شود و از این لحاظ بیشتر روی سطح شیشه باقی می ماند و شما مجبور به استفاده از برف پاک کن در مدت زمان بیشتری هستید. اگر بر اساس نیاز مثلا در طول زمستان مجبور به اضافه کردن آب به مخزن شوید متوجه مایع شوینده یخ زده روی سیستم پمپاژ و خرابی سیستم مخزن خواهید شد که موجب می شود سیستم نتواند شست و شوی شیشه را بخوبی انجام دهد.

آب مقطر
آب مقطر

مشاهده محصول

نکات آخر درباره اسپری شیشه شور

شیشه پاک‌ کن برای برق انداختن و درخشندگی سنگ گرانیت و مرمر در سطح زمین نیز قابل استفاده است. برای این منظور کافی است مقداری از این محلول را با آب رقیق کنید تا به پاک‌ کننده زمین تبدیل شود. البته استفاده از این مایع تمیز کننده برای چوب، لمینیت و سطوحی که ممکن است با آمونیاک آسیب ببیند، پیشنهاد نمی‌ شود. شیشه پاک‌ کن را می‌ توانید برای شستن کاشی‌ های آشپزخانه و سرویس بهداشتی نیز به کار ببرید.

اسپری شیشه پاک کن
اسپری شیشه پاک کن

مشاهده محصول

 

80%
Awesome

نکاتی درباره اسپری شیشه پاک کن

  • کیفیت عالی
  • قیمت مناسب
  • طراحی زیبا
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ