فدک دیجی
Take a fresh look at your lifestyle.

نکاتی جذاب و شنیدنی که درباره همزن برقی که نمی دانستید؟؟؟

نکاتی جذاب و شنیدنی که درباره همزن برقی که نمی دانستید؟؟؟

0

همزن برقی وسیله ای است که برای مخلوط کردن و در اصطلاح ” هم زدن ” مواد غذایی با سرعت های مختلف به کار می رود. این وسیله در دو نوع دستی و پایه دار عرضه می شود و برای درست کردن خمیر نان و کیک و شیرینی، بستنی، زدن تخم مرغ، مخلوط کردن آرد و کره و هم زدن خامه و خیلی کارهای دیگر کاربرد در آشپزی و آشپزخانه دارد. هم زدن با این وسیله خیلی ساده تر از “هم زدن” با چنگال یا قاشق است. در این بین دستگاه همزن برقی هم مثل خیلی از ابزارها و لوازم های خانگی ابتدا در ابعاد بزرگ تر و برای مصارف صنعتی ساخته شد.

نقد و بررسی جذاب همزن برقی

همزن برقی وسیله‌ ای است که برای هم زدن و مخلوط کردن یکدست و روان مواد اولیه به کار می‌ رود. از انواع همزن‌ های موجود می‌ توان به همزن دستی یا همان همزن بدون کاسه اشاره کرد و با کمک آن می‌ توان خمیر لازم برای تهیه پیتزا، نان و شیرینی و… را تهیه کرد و همچنین با استفاده همزن انواع مواد غذایی را هم زد. هم زدن خامه و زدن تخم مرغ و زدن آرد و کره و تهیه سوسیس و … از دیگر کارآیی ها و استفاده‌ های همزن‌ های برقی و دستی است.

همزن
همزن

مشاهده محصول

همزن دستی یکی از انواع همزن‌‌ هاست که برای استفاده از آن باید همزن را در دست نگه داشت، با اینکه کار هم زدن مواد توسط دست صورت نمی‌ گیرد اما از آن جهت که باید همزن را در دست نگه داشت تا کار هم زدن انجام شود به آن همزن دستی گفته می‌ شود. همزن‌ های دستی معمولاً دارای دو نوع پره همزن هستند، که یکی از آنها برای هم ورز دادن خمیر و دیگری برای هم زدن مواد به کار می‌ رود. همزن‌ های دستی بدون پایه هستند و کار کردن با آنها امکان دارد کمی باعث خستگی شود.

غذاساز
غذاساز

مشاهده محصول

نقد و بررسی تخصصی همزن برقی

این نوع همزن در واقع وسیله ای است که در دست قرار گرفته می شود. معمولاً دو تیغه برای هم زدن و یک موتور کوچک دارد. تیغه ها را باید در ماده غذایی فرو کنید که خیلی اوقات در کاسه خود همزن ریخته می شوند. این وسیله برای کارهای سبک تر مانند هم زدن سفیده تخم مرغ یا خامه به کار می رود. توجه داشته باشید که از این وسیله کارهای سختی را نخواهید ! زیرا ممکن است از پس آنها برنیاید.

بوش
بوش

مشاهده محصول

همزن برقی وسیله ساده ای است پس در خرید آن کافی است به سرعت های قابل تنظیم آن توجه کنید. همچنین وزن و میزان صدای تولیدی  آن از موارد مهم است که بایستی پیش از خرید ، از میزان آنها مطلع شد. در انتخاب همزن های مختلف لازم است که به سرعت آن ها دقت کنید. همزن هایی که پنج سرعت یا بیشتر دارند کمک می کنند کنترل بیشتری روی ماده غذایی که مخلوط می کنید داشته باشید و آن کار را بهتر و راحت تر انجام دهید.

BOSCH
BOSCH

مشاهده محصول

طراحی جذاب و کیفیت فوق العاده

در مقابل همزن دستی، همزن برقی را داریم. همزن برقی کاسه دار که برای مصارف حرفه‌ ای و خانگی به کار می‌ رود دارای پایه و کاسه‌ ای اختصاصی می‌ باشد. کار کردن با این همزن بسیار ساده بوده و برای استفاده از آن نیازی به دست نخواهد بود. چرا که همزن و میله‌ های آن توسط پایه یا بدنه اصلی دستگاه محکم شده‌ اند و همچنین کاسه‌ ای با ظرفیت مشخص در زیر میله‌ های همزن قرار دارد، که معمولاً از جنس استیل بوده و از استحکام بالایی برخوردار می‌ باشد.

پارس خزر
پارس خزر

مشاهده محصول

توان مصرفی این نوع همزن‌ ها بالا بوده و ای این جهت قدرت بالایی در هم زدن مواد غذایی دارد و همه چیز را در مدت زمانی کوتاه به خوبی هم می‌ زند و مخلوط می‌ کند. سه نوع همزن مختلف با شکل مختلف و البته کارآیی متفاوت به همراه همزن برقی کاسه دار عرضه می‌ شوند، که شامل همزن تخت برای مخلوط کردن و هم زدن مایه و خمیر، همزن مفتولی برای هم زدن خامه و سفیده تخم مرغ و چنگک برای ورز دادن خمیر می‌ شود.

Mixer
Mixer

مشاهده محصول

نکات آخر درباره همزن کاسه ای

توان مصرفی یکی از ویژگی‌ هایی است که برای تمام لوازم خانگی برقی و همزن‌ ها نیز تعریف شده است. در واقع توان یک دستگاه به میزان قدرت دستگاه اشاره دارد و توانایی و سرعت انجام کار را معرفی می‌ کند. هر چقدر توان مصرفی یک همزن بیشتر باشد، قدرت همزن نیز در هم زدن و مخلوط نمودن مواد غذایی بیشتر خواهد بود. توان بالاتر یک دستگاه باعث می‌ شود تا بر اثر استفاده طولانی مدت فشار کمتری به آن وارد شود. همزن‌ های دستی یا همزن معمولی دارای توان 300 وات به بالا و همزن‌ های برقی کاسه دار نیز از توان 800 وات بهره می‌ برند.

همزن برقی
همزن برقی

مشاهده محصول

 

80%
Awesome

نکاتی درباره همزن برقی

  • کیفیت عالی
  • قیمت مناسب
  • طراحی زیبا
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ