فدک دیجی
Take a fresh look at your lifestyle.

نکاتی جذاب و شنیدنی که درباره نیم بوت زنانه که نمی دانستید؟؟؟

نکاتی جذاب و شنیدنی که درباره نیم بوت زنانه که نمی دانستید؟؟؟

0

بوت زنانه و نیم بوت زنانه از جمله کفش هایی هستند که تقریباً با تمام استایل ها هماهنگی خوبی دارند. چه بخواهید به یک پیاده روی در شهر بروید، چه یک مصاحبه تاثیرگذار کاری، نیم بوت ها می توانند انتخاب درستی باشند. این مدل کفش یکی از منعطف ترین مدل های کفش است که می تواند خود را با هر دو این مناسبت ها تطبیق بدهد. به هنگام خرید باید به اینکه دقیقاً به دنبال چه نوع نیم بوتی هستید دقت کنید. برای شناخت بهتر نیم بوت ها، این راهنمای خرید نیم بوت به شما کمک می کند که بدانید این کفش ها چگونه به صنعت مد و پوشاک راه یافته اند، چگونه یک نیم بوت زنانه انتخاب کنید و انواع مختلف نیم بوت را بشناسید.

نقد و بررسی جذاب نیم بوت زنانه

ورود نیم بوت زنانه به دنیای مد نیم بوت های زنانه هم مانند پوتین زنانه در سبک و میزان بلندی با یکدیگر فرق می کنند. نیم بوت به مدل کفش زنانه ای گفته می شود که مچ پا را در بر بگیرد یا کفشی که پایین تراز ماهیچه ساق پا را بپوشاند. نیم بوت ها تنها کفش هایی هستند که هم در مدل های مختلف کفش مردانه یافت می شوند و هم در مدل های مختلف کفش زنانه وجود دارند و مورد استفاده خانم ها و آقایان هستند. نیم بوت زنانه برای اولین بار در سال 1804 به دنیای مد معرفی شد.

بوت زنانه
بوت زنانه

مشاهده محصول

اگر نیم بوت زنانه را به درستی مورد استفاده قرار دهید، این مدل کفش زنانه می تواند پاهای کوتاه را بلندتر نشان دهد و ظاهر پاهای درشت را لاغر تر کند. اما اگر به درستی از آن ها استفاده نکنید عکس این اتفاق را شاهد خواهید بود. خریداران بوت زنانه برای خرید باید به این نکته توجه کنند که بوت زنانه باید با قد و شکل بدن هماهنگی داشته باشد تا نتیجه آن ظاهری زیبا باشد. نیم بوت ها باید با بقیه لباس هایی که می پوشید متناسب باشند. بنابراین، مهم است که نیم بوت هایی را خریداری کنید.

بوت مردانه
بوت مردانه

مشاهده محصول

نقد و بررسی تخصصی نیم بوت

به یاد داشته باشید از خرید بوت ها فقط به خاطر اینکه زیبا هستند خودداری کنید. یک نکته حائز اهمیت دیگر آن است که هرچه نیم بوت شما بلندتر باشد، باید دامن کوتاهتری با آن بپوشید. وقتی خانم ها با نیم بوتشان دامن هایی می پوشند که روی زانو یا زیر آن قرار می گیرد، پاهایشان از آنچه واقعا هست کوتاه تر به نظر می رسد. این قانون برای شلوارک ها و پیراهن ها هم صادق است. جنس نیم بوت شما هم باید در تناسب با سبک دیگر لباس هایی که پوشیده اید باشد.

کفش زنانه
کفش زنانه

مشاهده محصول

مهم است که نیم بوتتان را متناسب با مناسبت های مختلف تهیه کنید. در ادامه بعضی از این موقعیت ها و مناسبت ها و نیم بوت متناسب با آن را معرفی می کنیم اگر می خواهید کمی مرکز توجه باشید، بوت های زنانه پاشنه میخی یک انتخاب هوشمندانه هستند. به وسیله این سبک از بوت های زنانه بر قد شما افزوده شده و نگاه ها را به خود معطوف می کنید. برای یک قرار ملاقات کاری، مطمئناً باید خیلی مرتب و شیک باشید.

WOMAN_BOOTS
WOMAN_BOOTS

مشاهده محصول

طراحی جذاب و کیفیت فوق العاده

می‌ توانیم متناسب با پاییز و زمستان، همزمان با اینکه مواظب سلامتی خود هستیم، راحت هم باشیم. اگر در طول روز، مدت زیادی کفش به پا داریم، بهتر است کفشی را انتخاب کنیم که در درجه اول راحت و در درجه دوم با هوای سرد و بارش‌ های احتمالی متناسب باشد. نیم بوت، بوت و بوت بلند، از انواع کفش‌ های فصل‌ سرد هستند که پوشش داخلی کرکی دارند تا پا را از سرما محافظت کنند. نیم بوت پرطرفدار ترین و کاربردی ترین آنها است.

کفش مردانه
کفش مردانه

مشاهده محصول

بهتر است در خرید کفش بیشترین توجه و دقت را داشته باشیم. توجه کنیم که زیر کفش بهتر است آج‌دار باشد که در یخبندان لیز نخوریم، جنس رویی کفش نرم و قابل انعطاف باشد که با سرد و گرم شدن ترک نخورد و نترکد و داخلش کرک داشته و گرم‌ کننده باشد. اگر کفش مان جنس‌ اش چرم غیرطبیعی است، یک تا نیم ساعت قبل از بیرون رفتن کفش‌ هایمان را واکس بزنیم تا هم خوب جذب شود و هم با وزیدن باد به خودش گرد و غبار زیادی نگیرد.

نیم بوت مردانه
نیم بوت مردانه

مشاهده محصول

نکات آخر درباره کفش زنانه

نیم بوت‌ ها را می‌ شود با انواع لباس‌ های پاییزی ست کرد. اما رنگ آنها نکته‌ مهمی است که باید به آن توجه کنیم. به جای اینکه چند رنگ بوت بخریم، بهتر است این هزینه را روی طبی بودن کفه کفش و  کیفیت بالای آن بگذاریم. ما می‌ توانیم نسبت به سلیقه و رنگ لباس‌ هایی که داریم، رنگ کفش خود را به گونه‌ ای انتخاب کنیم که بتوانیم آن‌ ها را با انواع لباس‌ هایمان ست کنیم و بپوشیم.

نیم بوت زنانه
نیم بوت زنانه

مشاهده محصول

 

80%
Awesome

نکاتی درباره نیم بوت زنانه

  • کیفیت عالی
  • قیمت مناسب
  • طراحی زیبا
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ