فدک دیجی
Take a fresh look at your lifestyle.

نکاتی جذاب و شنیدنی که درباره شورت مردانه که نمی دانستید؟؟؟

نکاتی جذاب و شنیدنی که درباره شورت مردانه که نمی دانستید؟؟؟

0

به عقیده مردم شناسان انسان نه از روی شرم بلکه از روی عقل و برای حفظ اندام‌ های جنسی خود از گزند نور آفتاب، سرما، باد و بوران نخستین زیر جامه را از برگ و پوست درختان و پوست حیوانات و جانوران برای خود فراهم آورد. از این رو با گسترش و پیشرفت بشریت و پیدایش تمدن وقتی انسان از پارچه، جامه و لباسی را برای خود فراهم آورد. آنچه را که در زیر این جامه می‌ پوشیدند، به زیر جامه و آنچه که امروزه به معنای مورد نظر ما را دارد بدل گشته است.

نقد و بررسی جذاب شورت مردانه

اگر بخواهیم از باب اهمیت لباس زیر شورت مردانه صحبت کنیم باید از همه‌ ی جهات بهداشتی، مراقبتی، زیبایی و محافظتی آن را مورد برسی قرار دهیم. از همین جهت اهمیت و ارزش این زیر جامه بسیار بیشتر و حساس‌ تر از قبل مورد توجه قرار می‌ گیرد. این دسته از البسه به خاطر این که با قسمت‌ های حساسی برخورد دارند باید بیشتر از قبل به نکات خرید لباس زیر مردانه توجه کرد.

شورت
شورت

مشاهده محصول

با این تفاسیر باید زمان و هزینه بیشتری را صرف خرید لباس زیر کنیم تا سطح سلامت جسمی و جنسی خود را ارتقا دهیم. البته این امر نیازمند دانستن اصولی برای خرید لباس زیر می‌ باشد. در این جا سعی میکنیم که این اصول و نکات را بیشتر توضیح دهیم. البته در این بین شاید بعضی‌ ها بگویند لباس زیر است دیگر نیازی به این همه وسواس و حساسیت ندارد.

شرت
شرت

مشاهده محصول

نقد و بررسی تخصصی شورت نخی

به تصور خیلی از افراد لباس زیر پوشینه‌ ای ساده است که لزومی ندارد ر انتخاب و خرید آن دقت و وسواس زیادی به خرج داد. یا اصلا مطلبی در خصوص این لباس نمیتوان یافت که لازم باشد آن را یاد گرفت. و این گونه می‌ شود که افراد با خود میگویند که یک شورت یک لباس زیر معمولی است که زیاد خریده می‌ شود. هفته‌ ای چند بار شسته می‌ شود وگاها ضدعفونی می‌ شود.

لباس زیر
لباس زیر

مشاهده محصول

در نهایت بعد از ۶ ماه تا یک سال که عمر مفید آن به پایان میرسد دور انداخته می‌ شود. اما عقیده و نظر پزشکان اورولوژیست چیز دیگری است. آن‌ ها معتقدند که باید در انتخاب و خرید لباس زیر بسیار دقت کرد. که به معنی است که باید روی کیفیت و جنس و رنگ آن وسواس داشت. حتی باید با توجه به اندام خود لباس را انتخاب کرد تا لباس با تن تناسب داشته باشد.

شورت زنانه
شورت زنانه

مشاهده محصول

طراحی جذاب و کیفیت عالی پارچه

تصور بیشتر آقایان از لباس زیر این گونه است که می‌ توان آن را تا زمانی که واقعاً پاره نشده است، پوشید. یا این‌ که در سلیقه خانم‌ ها است که دوست دارند لباس‌ های‌ زیر متنوع به تن کنند یا به دلیل ویژگی‌ های خاص اندام تناسلی‌ شان، نیاز دارند که برای حفظ سلامت و رعایت بهداشت بیشتر، در فاصله زمانی کوتاه‌ تری لباس زیر بخرند. اما این تصورات کاملا غلط است.

پارچه نخی
پارچه نخی

مشاهده محصول

بسیار دیده شده است که آقایان به هنگام خرید لباس زیر به حرف فروشنده مبنی بر کیفیت خاصیت کشسانی پارچه شورت، به خاطر کمبود وقت و یا حتی کم حوصلگی بسنده می‌ کنند. به همین علت لباس زیری می‌ خرند که سایز آن چندان مناسب نیست و به علت تنگ بودن، اجزای اندام تحتانی آن‌ ها را همواره تحت فشار مضاعف قرار می‌ دهد.

نیکوتن
نیکوتن

مشاهده محصول

نکات آخر درباره شورت

مدل‌ های گوناگون شورت به صورت کلی هیچ مزیت و برتری خاصی بر یکدیگر ندارند. یعنی به عنوان مثال نمی‌ توان به طور قطعی گفت شورت با کسر به دلیل آن‌ که امکان ارتباط دستگاه تناسلی با هوا را فراهم می‌ کند، لزوماً و همیشه بهتر از شورت اسلیپ می‌ باشد یا چون شورت اسلیپ می‌ تواند تا حد زیادی از دستگاه تناسلی مراقبت کند، پس باید همیشه آن را به تن کرد.

شورت مردانه
شورت مزدانه

مشاهده محصول

 

80%
Awesome

نکاتی درباره شورت مردانه

  • کیفیت عالی
  • قیمت مناسب
  • طراحی زیبا
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ