فدک دیجی
Take a fresh look at your lifestyle.

نکاتی جذاب و شنیدنی که درباره سشوار دنور که نمی دانستید؟؟؟

نکاتی جذاب و شنیدنی که درباره سشوار دنور که نمی دانستید؟؟؟

0

سشوار یک وسیله الکتریکی کارآمد است که امروزه در اکثر خانه ها یافت می شود. سشوار باد گرمی را به بیرون هدایت می کند و باعث تبخیر رطوبت موهای ما شده و در نتیجه موهای ما را خشک می کند. البته هدف اصلی از به کار بردن سشوار حالت بخشیدن به موی سر می باشد. ما در این مقاله سعی می کنیم راهنمای خرید سشوار و نکات مهم در خرید سشوار را برای شما ارائه دهیم

نقد و بررسی جذاب سشوار دنور

 در هنگام خرید، سشوار دنور دقت نمایید، سشواری که می خواهید انتخاب کنید، توجه داشته باشید دارای فناوری یونی باشد. یون های منفی سشوار با الکتریسته ساکن در موهای شما مقابله می کند. همچنین به خشک شدن فیبر مو نیز کمک می کند.  قبل از اینکه از خود بپرسید سشوار چی بخرم و یا سشوار چه مارکی خوبه که سشواری که می خرید فناوری مادون قرمز داشته باشد.

سشوار
سشوار

مشاهده محصول

یکی دیگر از نکات مهم در خرید سشوار مناسب قدرت آن است. توان یک سشوار مناسب از2000 تا 3500 وات متغیر است. ولی دستگاهی را که انتخاب می کنید توجه داشته باشید حداقل باید 1700 وات قدرت داشته باشد. کسانی وسواس زیادی در خرید سشوار به خرج می دهند و مرتبأ از اطرافیان می پرسند که سشوار خوب چه مارکی هستش و یا سشوار چی بخرم.

جی پلاس
جی پلاس

مشاهده محصول

نقد و بررسی تخصصی سشوار

گاهی اوقات سشوار کشیدن طولانی می شود، که این زمان در بانوان به دلیل موهای بلند طولانی تر نیز می شود. اگر سشوار شما سنگین باشد، شما را خسته و کلافه می کند. ممکن است در دفترچه ها و یا راهنمای خرید سشوار را که می خوانید به وزن آن اشاره نکند. ولی وزن سشوار خوب باید 200 تا 350 گرم باشد. و دارای کیفیت ساخت عالی و قیمت مناسب نسبت به کیفیت را دارا است.

دنور
دنور

مشاهده محصول

از دمای شدید جلوگیری می کند و مو را در برابر گرما محافظت می کند. موهای کمتر آسیب دیده نور بیشتری را در یک جهت منعکس می کنند، بنابراین موها براق به نظر می رسند. دمای شدید می تواند باعث ایجاد منافذ کوچک در رشته های مو شود. این نوع موها نور را به تمام جهات پراکنده می کنند، باعث کاهش انعکاس نور و کاهش درخشش می شوند.

فیلیپس
فیلیپس

مشاهده محصول

طراحی جذاب و کیفیت فوق العاده

بدون نازل مناسب، سشوار فقط موهای شما را گره در گره می کند. بنابراین مهم است که پخش کننده‌ ی مورد نیاز خود را انتخاب کنید. پخش کننده به موهای شما حجم و حالت می دهد و حالت دادن به موهای بلند بدون نازل تقریباً غیر ممکن است. از آنجا که گرما را به آرامی پخش می کند، برای موهای نازک یا موهای ضعیف شده با رنگ آمیزی یا صاف کردن موی فر و الزامی است.

آرایشگاه
آرایشگاه

مشاهده محصول

برس کشیدن موی شما بازتاب خوبی برای حفظ سلامت مو دارد. این کار علاوه بر درخشش به دلیل عبور برس روی مو، باعث تحریک گردش خون در پوست سر و از بین بردن موهای شکننده می شود. بنابراین گردش خون امکان احیای رشد مو و تقویت جوانی موی سر می شود. کیفیت برس بسته به موادی که از آن ساخته شده متفاوت است. و قدرت خوبی برای حالت مو نیز دارا است.

حالت دهنده مو
حالت دهنده مو

مشاهده محصول

نکات آخر درباره سشوار

سشوار های حرفه ای که آرایشگران غالباً از آنها استفاده می کنند، تفاوت چندانی با دیگر سشوار ها از نظر کارایی ندارند. تنها تفاوت در کیفیت ساختاری آنها می باشد. این نوع سشوار ها از نظر کیفیت سخت افزاری تفاوت های عمده ای با دیگر سشوار ها که در خانه استفاده می کنیم دارند. دلیل این انتخاب آرایشگران که قیمت بالایی هم دارند، استفاده‌ ی مکرر از سشوار می باشد.

سشوار دنور
سشوار دنور

مشاهده محصول

 

80%
Awesome

نکاتی درباره سشوار دنور

  • کیفیت عالی
  • قیمت مناسب
  • طراحی زیبا
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ