فدک دیجی
Take a fresh look at your lifestyle.

نکاتی جذاب و شنیدنی که درباره جارو شارژی که نمی دانستید؟؟؟

نکاتی جذاب و شنیدنی که درباره جارو شارژی که نمی دانستید؟؟؟

3

جارو شارژی یکی از لوازم مهم در منزل می باشد که در بسیاری از مواقع موجب افزایش سرعت در کارها میشود. شما عزیزان در صورت داشتن اطلاعات کافی در رابطه با روش استفاده صحیح از جارو شارژی و رعایت کردن مواردی بسیار ساده ولی مهم می توانید عمر جارو را افزایش داده و از خرابی جارو جلوگیری نمایید. تنها استفاده از شارژر های مخصوص جارو برای شارژ کردن آن مناسب ترین گزینه است، هیچ وقت اقدام به استفاده از شارژر های دیگر نکنید چون ممکن است باعث بروز خرابی دستگاه شود.
مورد مهم دیگری که وجود دارد هرگز بدون اتصال فیلتر ها اقدام به روشن کردن جارو نکنید چون ممکن است باعث آسیب رسیدن به جارو شود.

نقد و بررسی جذاب جارو شارژی

همیشه مواظب کودکان و نوزادان باشید که با جارو شارژی بازی نکنند. به هیچ عنوان برای جمع کردن شیاع نوک تیز مانند سوزن و.. از جارو شارژی استفاده نکنید جارو را در نزدیکی اجسام گرمی مانند بخاری قرار ندهید. اگر در شارژر جارو مشکلی وجود داشته باشد در این حالت از شارژر خراب استفاده نکنید چون ممکن است باعث بروز اتصالات داخلی شود.

جارو
جارو

مشاهده محصول

اگر روش استفاده صحیح از جارو را نمی دانید بهتر است دفترچه راهنمای محصول را به صورت کامل مطالعه نمایید. جارو های شارژی به گونه ای طراحی شده اند که بعد از پایان عمر مفید به راحتی قابل بازیافت هستند و شما خیلی راحت با رعایت کردن نکات بسیار ساده ولی مهم می توانید عمر مفید دستگاه را افزایش داده و از بروز مشکل در این دستگاه ها خودداری نمایید.

جاروبرقی
جاروبرقی

مشاهده محصول

نقد و بررسی تخصصی جارو برقی

 با توجه به اینکه وزن جارو ها بسیار سبک است و قابلیت جابجایی آسان را دارند به همین دلیل استفاده از این جارو ها بسیار راحت می باشد. در واقع این موارد باعث جلب رضایت مشتریان شده است. برای کار با این جارو شارژی ها ابتدا باید آن را شارژ کنید که معمولا باتری جارو های شارژی ۱۲ ولت می باشد و ظرفیتی برابر ۱۵ تا ۲۰ دقیقه شارژ دارند. و کیفیت خوبی نیز دارا است.

بوش
بوش

مشاهده محصول

جارو های شارژی به گونه ای طراحی شده اند که قدرت مکندگی آب و خاک را دارند و به صورت دو منظوره در بازار موجود هستند که مدل‌ های دو منظوره مناسب ترین گزینه برای استفاده در خانه هستند و معمولاً استفاده از مدل های تک منظوره برای استفاده در ماشین گزینه خوبی است به همین دلیل شما باید با توجه به نیاز خود اقدام به خرید کنید. و مکش خوبی نیز دارد.

کنوود
کنوود

مشاهده محصول

طراحی جذاب و کیفیت و عملکرد فوق العاده

جارو های شارژی انواع مختلفی دارند که یکی از مدل‌ ها، جارو شارژی دستی می باشد که این نوع از مدل از جارو ها، دارای بدنه ای بسیار سبک بوده و معمولاً از جنس پلاستیک می باشد. همچنین با توجه به اینکه این جارو شارژی ها فضای بسیار کمی را در منزل اشغال می‌ نمایند به همین دلیل مناسب‌ ترین گزینه برای مصارف خانگی می باشند.

فیلیپس
فیلیپس

مشاهده محصول

همیشه بعد از استفاده از جارو بخش فیلتر جارو دستی را به صورت کامل تمیز کنید تا مکش جارو کاهش نیابد. مورد مهم دیگری که وجود دارد همیشه جارو های دستی را در محیط های خشک و به دور از رطوبت و نگه دارید. همیشه سعی کنید جارو را بعد از مدتی استفاده خاموش کنید تا دستگاه استراحت نماید مثلاً بعد از ۲۰ دقیقه استفاده از جارو باید جارو را خاموش کرد.

مکش
مکش

مشاهده محصول

نکات آخر درباره جارو

نوعی دیگر از جارو های موجود در بازار جارو ها هستند که این جارو مانند بخارشو و جارو برقی فقط تمیز کردن کف زمین می باشند. جارو های پارویی این امکان را به شما می دهند تا بخش هایی از منزل که باریک هستند مانند کنج دیوار ها و یا سایر قسمت‌ ها در منزل که امکان تمیز کردن برای شما دشوار است با وجود این جارو ها به راحتی تمیز کنید.

جارو شارژی
جارو شارژی

مشاهده محصول

 

80%
Awesome

نکاتی درباره جارو شارژی

 • کیفیت عالی
 • قیمت مناسب
 • طراحی زیبا
ممکن است شما دوست داشته باشید
3 نظرات
 1. HASAN1380 می گوید

  سلام

 2. HASAN1380 می گوید

  SGHL

 3. HASAN1380 می گوید

  سلام خوب هستید

ارسال یک پاسخ