فدک دیجی
Take a fresh look at your lifestyle.

نکاتی جذاب و شنیدنی درباره پودر ماشین لباسشویی که نمی دانستید؟؟؟

نکاتی جذاب و شنیدنی درباره پودر ماشین لباسشویی که نمی دانستید؟؟؟

0

پودر هایی که استاندارد نباشند، باعث می‌ شوند لباس بعد از مدت کوتاهی حالت اولیه‌ اش را از دست بدهد، رنگش تغییر کند و کم‌ کم پوسیده شود، در ضمن محفظه پودر ماشین لباسشویی نیز آسیب می‌ بیند. وقت خرید، تنوع پودر های شوینده ممکن است باعث سردرگمی‌ تان شود. این مقاله راهنمای انتخاب پودر لباسشویی است و در خرید شوینده مناسب کمک تان می‌ کند.

نقد و بررسی پودر ماشین لباسشویی

پودر ماشین لباسشویی قبل از هر چیز باید بدانیم پودر ماشین لباسشویی چیست؟ پودر لباسشویی یک شوینده قلیایی و قوی است که اولین بار در سال ۱۹۰۷ در آلمان تولید شد. قبل از این، تنها ماده‌ ی شوینده، صابون بود ولی صابون از پس باکتری‌ ها و قارچ‌ ها بر نمی‌ آمد و نیاز به شوینده‌ ی قوی‌ تری احساس می‌ شد. بنابراین پودر شوینده به‌ سرعت همه‌ گیر شد. و دارای کیفیت بالایی نیز است.

ماشین لباسشویی
ماشین لباسشویی

مشاهده محصول

امروزه پودر، از پر کاربرد ترین و مهم‌ ترین مواد شوینده است که قدرت پاک‌ کنندگی بالایی دارد و به‌ سرعت باکتری‌ ها و لکه‌ های سرسخت را از روی پارچه تمیز می‌ کند. در ایران، اکثراً پودر لباسشویی را با نام تاید می‌ شناسند، اما تاید نام یک کارخانه مشهور تولید پودر لباسشویی و تنها یکی از انواع مختلف پودر است. ترکیب پودر ها به‌ مرور زمان بهبود پیدا کرد و امکاناتی دیگر نیز دارد.

پودر
پودر

مشاهده محصول

نقد و بررسی تخصصی ماشین لباسشویی

محصولات شرکت‌ های مختلف، ساختار شیمیایی، آنزیم، قدرت تمیز کنندگی و رایحه‌ های مختلف و متنوعی دارند. شناختن ویژگی انواع پودر ماشین لباسشویی باعث می‌ شود پودر ماشین لباسشویی مناسب را انتخاب کنیم تا به الیاف و رنگ پارچه  و محفظه شوینده ماشین لباسشویی آسیبی نرسد. و دارای آنزیم های پاک کنندگی بالایی نیز دارد و اثر لکه بری را از بین می برد.

پودر پرسیل
پودر پرسیل

مشاهده محصول

ساختار شیمیایی و قدرت پاک‌ کنندگی این ماده طوری طراحی شده تا در عین تمیزی و از بین رفتن لکه‌ ها، به رنگ پارچه آسیبی نرسد و درخشندگی‌ اش را از دست ندهد. برای شستن لباس‌ های رنگی بهتر است حتماً از پودر های مخصوص و استاندارد استفاده کنیم چون سایر پودر ها، یا قدرت تمیز کنندگی بالایی دارند و رنگ پارچه را از بین می‌ برند و باعث پوسیدگی‌ اش می‌ شوند.

شرکت پرسیل
شرکت پرسیل

مشاهده محصول

طراحی جذاب و عملکرد فوق العاده پودر ماشین

قدرت شویندگی ضعیفی دارند و لباس به‌ خوبی تمیز نمی‌ شود. در ضمن استفاده از شوینده مخصوص، باعث جلوگیری از رنگ دادن لباس‌ ها به یکدیگر می‌ شود. پودر مخصوص لباس‌ های رنگی در برند های خارجی با علامت «color» و در برند های ایرانی با عبارت «مخصوص لباس‌ های رنگی» قابل تشخیص است. این مواد قدرت تمیز کنندگی و لکه بری بالایی دارند.

پاک کنندگی
پاک کنندگی

مشاهده محصول

باعث حفظ رنگ سفید پارچه و درخشندگی‌ اش می‌ شوند. اگر برای شستن لباس‌ های سفید از پودر مخصوص استفاده نکنید، رنگ لباس به تدریج کدر و چرک‌ مرده می‌ شود و به رنگ زرد متمایل می‌ شود. پودر مخصوص لباس‌ های سفید، در برند های خارجی با علامت «white» و در برند های ایرانی با عبارت «مخصوص لباس‌ های سفید» مشخص شده است.

لباس چرک
لباس چرک

مشاهده محصول

نکات آخر درباره تمیز کنندگی بالای پودر ماشین

پودر ماشین لباسشویی مخصوص لباس‌ های نوزادان و کودکان: این شوینده‌ ها بدون بو و آنزیم هستند و مخصوص پوست نازک و آسیب‌ پذیر کودک طراحی شده‌اند. این ماده، در عین از بین بردن باکتری‌ ها، از پوست کودک محافظت می‌ کند و ایجاد حساسیت و آلرژی نمی‌ شود. این پودر ها با عبارت «ویژه کودکان» علامت‌ گذاری شده‌ اند و برای مبتلایان به بیماران پوستی نیز توصیه می‌ شوند.

پودر ماشین لباسشویی
پودر ماشین لباسشویی

مشاهده محصول

 

80%
Awesome

نکاتی درباره پودر ماشین لباسشویی

  • کیفیت عالی
  • قیمت مناسب
  • طراحی زیبا
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ