فدک دیجی
Take a fresh look at your lifestyle.

نکاتی جذاب درباره کیف رودوشی چرم که درباره آن نمی دانستید؟؟؟

نکاتی جذاب درباره کیف رودوشی چرم که درباره آن نمی دانستید؟؟؟

0

کیف دوشی به دهه‌ ی ۱۸۶۰ میلادی بر می‌ گردد، در این زمان بود که ایده‌ ی ساخت کیف بروز کرد، درست هنگامی که که پستچی‌ ها و نامه‌ رسان‌ ها به وسایلی احتیاج داشتند تا محموله‌ ها و نامه‌ ها را در آن قرار دهند. برحسب این نیاز کیف‌ ها دوشی طوری طراحی و تولید شدند که پستچی بتواند علاوه بر انجام کارهای عمومی، نامه‌ ها و محموله‌ ها را داخل آن قرار داده و با دستانی آزاد دوچرخه یا موتور سیکلت خود را به حرکت در آورد.

نقد و بررسی کلی کیف رودوشی چرم

 کیف رودوشی چرم در آزمون استفاده کارکنان پست، طراحان و سازندگان به این فکر افتادند که آن را با طرح‌ های متنوع و اَشکال زیبا و جذاب وارد بازار مصرف نمایند که در این مسیر توانستند کیف رودوشی را وارد دنیای مدو مصرف نمایند و امروزه این کالا به وسیله‌ ای ضروری و روزمره برای آقایان و خانم‌ ها تبدیل شده است. و دارای کیفیت بسیار مناسبی نیز است و طرح بندی عالی نیز دارد.

کیف
کیف

مشاهده محصول

کیف یکی از لوازم مورد نیاز برای خانم‌ هاست، همراه داشتن یک کیف دوشی به قدری اهمیت دارد که برخی از خانم‌ ها بدون آن نمی‌ توانند راه بروند و احساس می‌ کنند چیزی کم دارند، اگر بگوییم کیف نقش مهمی در تعادل جسمی بانوان دارد اغراق نکرده‌ ایم. بنابراین انتخاب و خرید یک کیف مناسب و هماهنگ با تیپ و استایل خانم‌ های شیک‌ پوش است و یک ظرافت زیبایی به استایل آنها می دهد.

کیف زنانه
کیف زنانه

مشاهده محصول

نقد و بررسی تخصصی کیف رودوشی

مدل‌ های کوله‌ پشتی بزرگ، رودوشی یا حتی دستی و نوع پستچی کیف‌ های مناسبی برای خانم‌ های بلند قد و لاغر به شمار می‌ روند. هر قدر سایز کیف کوچک‌ تر باشد قد بلندتر به نظر می‌ رسد، لذا اندازه‌ های متوسط و بزرگ برای این دسته از خانم‌ ها پیشنهاد می‌ گردد. اگر در گروه افراد کوتاه‌ قد و ریز جثه قرار دارید، انرژی خود را صرف انتخاب و خرید مدل‌ های کوچک و رودوشی نمایید.

کوله پشتی
کوله پشتی

مشاهده محصول

برای پایین تنه‌ ای که درشت‌ تر از بالا تنه است کیف‌ هایی با سایز متوسط، رنگ‌ های شاد، مفرح و متنوع با بندهای کوتاه که کیف را زیر آرنج تان قرار دهد، توجه‌ ها را از پایین‌ تنه‌ ی شما جمع و به سمت بالا تنه معطوف می‌ دارد. بد نیست بدانید کیف‌ هایی که دارای بند بلند هستند و روی لگن قرار می‌ گیرند، پایین تنه‌ ی شما را بزرگ‌ تر نشان می‌ دهند. بهتر است از این‌ نوع کیف‌ ها استفاده نکنید.

کیف مردانه
کیف مردانه

مشاهده محصول

طراحی جذاب و عملکرد و کیفیت بالای کیف

اگر در دسته‌ ی بانوان بالا تنه بزرگ با شانه‌ های عریض قرار دارید، کیف دوشی مدل پستچی یا نوع دسته و بند بلند، برای اندام سیبی شکل شما مناسب است زیرا بزرگی سر شانه‌ ها را پوشش می‌ دهد. کیف کوچک با دسته‌ ی کوتاه مناسب شما نیست، البته استفاده از کیف‌ که روی آرنج قرار می‌ گیرند توصیه می‌ شود. برای خانم‌ هایی که دارای اندامی ورزشکاری هستند کیف هندسی بدرد نمیخورد.

کیف چرم
کیف چرم

مشاهده محصول

دختر خانم‌ های نوجوان و جوان که معمولاً وسایل بیشتری همراه خود دارند، می‌ توانند از وجود یک کیف بزرگ با رنگی شاد سود ببرند. خانم محترم میان‌ سال، توصیه‌ ی ما این است که شما از یک کیف متوسط یا کوچک با رنگی ملایم استفاده نمایید. خانم‌ هایی که در جایی مشغولند یا وظیفه و مسئولیت مادر بودن را به عهده دارند، می‌ توانند از یک کیف بزرگ‌ تر دستی، رودوشی استفاده کنند.

چرم
چرم

مشاهده محصول

تعداد جیب‌ های داخلی و بیرونی کیف برای کسانی که وسایل زیادی را با خود جابجا می‌ کنند، یکی از معیارهای خرید است. اگر جزو آن دسته از خانم‌ ها هستید که از شلوغی کیف کلافه و گله مند هستید، بهتر است به تعداد جیب‌ های کیف انتخابی توجه داشته باشید، اگر هم نیازی به حمل وسایل مختلف ندارید لازم نیست نگران تعداد جیب‌ های کیف باشید.

کیف رودوشی چرم
کیف رودوشی چرم

مشاهده محصول

 

80%
Awesome

نکاتی درباره کیف رودوشی چرم

  • کیفیت عالی
  • قیمت مناسب
  • طراحی زیبا
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ