فدک دیجی
Take a fresh look at your lifestyle.

نکاتی جذاب درباره ماشین اصلاح صورت که نمی دانستید؟؟؟

نکاتی جذاب درباره ماشین اصلاح صورت که نمی دانستید؟؟؟

0

امروزه استفاده از ماشین اصلاح صورت و سر خیلی بیشتر از گذشته مورد استقبال قرار گرفته و به خاطر همین موضوع کمپانی‌ های زیادی اقدام به تولید این دستگاه کرده‌ اند. به طوری که اگر سری به بازار فروش لوازم اصلاح صورت و بدن بزنید می‌ بینید برند های بسیاری هستند که در این زمینه با یکدیگر در حال رقابت هستند. اگر قصد خرید ماشین اصلاح را دارید

نقد و بررسی ماشین اصلاح صورت

ماشین اصلاح صورت از جمله وسایل ضروری آقایان به حساب می آید تا با ظاهری آراسته و مرتب در جامعه حضور داشته باشند لذا پیشنهاد ما است که مورد تایید استاندارد اروپا CE قرار گرفته است. در واقع این دستگاه یک ماشین اصلاح سه کاره بوده که با استفاده از آن می توانید اصلاح را تجربه کنید. یکی از سری ها دارای سه تیغه بوده که با گردش 360 درجه قادر به شیو تمامی موها  می باشد.

ماشین اصلاح
ماشین اصلاح

مشاهده محصول

خود تیغه‌ ها هم به شکل دو لبه طراحی شده‌ اند که یک لبه مو را بلند کرده و لبه‌ ی دیگر، آن را قطع می‌ کند همچنین قابلیت انعطاف پذیری و تحرک تیغه ها و سری باعث شده است که در تماس با پوست صورت، مخصوصا نواحی انحني دار مثل گردن و چانه مشکلی به وجود نیاورد و از پوست شما در برابر بریدگی و خراش محافظت کند که در نهایت نتیجه‌ ای بهتر و تمیز تر از اصلاح با تیغ دارد.

اصلاح صورت
اصلاح صورت

مشاهده محصول

نقد و بررسی تخصصی ماشین اصلاح

در حالی که برخلاف اصلاح با تیغ مانع ضخیم شدن ریشه موها به مرور زمان می شود. سری دیگر این محصول یک خط زن بوده که با استفاده از آن می توانید خطوط ریش و سبیل را مرتب کرد و اصلاحی بهتر داشته باشد و از آنجا که موهای بینی و گوش ظاهری بسیار زشت و آزاردهنده دارد لذا برای حل این مشکل از سری مخصوص اصلاح مو گوش و بینی استفاده شده است.

 

مو زائد
مو زائد

مشاهده محصول

بدون اینکه به پوست حساس این مناطق آسیبی برساند. لازم به ذکر است این دستگاه قابل شارژ بوده لذا با 5 ساعت شارژ تا یک ساعت قابل استفاده است. همچنین داشتن طراحی ارگونومیک همچون وزن کم و خوش دست بودن این ماشین اصلاح باعث شده است کار با آن بسیار راحت بوده و مانع خستگی دستها در حین کار شود. و دارای کیفیت بالایی نیز می باشد.

اصلاح سر
ماشین سر

مشاهده محصول

طراحی جذاب و کیفیت فوق العاده ماشین صورت

اگر می‌ خواهید یک اصلاح خیلی تمیز و فوق العاده داشته باشید، ریش تراش با تیغه چرخشی بهترین گزینه برای شماست. تیغه‌ های این مدل بیضی شکل بوده و استفاده از آن بسیار راحت است. این مدل ریش تراش صدای کمی دارند و موهای خیلی بلند را هم  به خوبی اصلاح کند. تیغه‌ های ریش تراش فویلی زیر یک فویل محافظ قرار گرفته و چرخشی نیست و به صورت رفت و برگشت است.

طرح زیبا
طرح زیبا

مشاهده محصول

نکته‌ ای که در مورد ماشین‌ های اصلاح باتری دار وجود دارد این است که این ابزار قابل حمل بوده و شما می‌ توانید به راحتی آن را با خودتان حمل کنید. علاوه بر این اغلب این ماشین‌ ها ضد آب بوده و برای اصلاح زیر دوش هم کاربرد دارند. اما از لحاظ قدرت اگر بخواهیم مقایسه کنیم باید بگوییم که قدرت ریش تراش‌ های باتری دار خیلی کمتر از ریش تراش‌ های سیمی است.

صورت
صورت

مشاهده محصول

نکات آخر درباره ماشین اصلاح

دقت کنید در زمان خرید ماشین اصلاح، دستگاهی را انتخاب کنید که نمایشگر نشان دهنده میزان شارژ داشته باشد. برخی دستگاه‌ ها، یک لامپ سبز دارند که به معنای شارژ کامل است و یک لامپ قرمز که به معنای اتمام شارژ می‌ باشد. در هر صورت این نشان دهنده شارژ، مورد مهمی بوده تا به وسیله آن از شارژ داشتن یا نداشتن دستگاه مطلع شوید.

ماشین اصلاح صورت
ماشین اصلاح صورت

مشاهده محصول

 

80%
Awesome

نکاتی درباره ماشین اصلاح صورت

  • کیفیت عالی
  • قیمت مناسب
  • طراحی زیبا
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ