فدک دیجی
Take a fresh look at your lifestyle.

نکاتی با حال و جذاب درباره مسواک Oral B که نمی دانستید؟؟؟

نکاتی با حال و جذاب درباره مسواک Oral B که نمی دانستید؟؟؟

0

برند اورال بی شناخته شده ترین برند در بین تولید کنندگان لوازم بهداشتی دهان و دندان است. تکنولوژی مسواک های برقی دارای دو نوع مدل می‌ باشد: تکنولوژی سه بعدی و تکنولوژی سونیک. دانستن تفاوت بین این دو برای یافتن مسواک برقی مناسب، بسیار مهم است. تکنولوژی سونیک و سه بعدی هر دو باعث تمیزی بیشتر دندان‌ ها می ‌شوند اما تکنولوژی سونیک تنها با استفاده از ویبره و لرزش سعی در تمیزی دندان ‌ها دارد در حالی که تکنولوژی سه بعدی مسواک های اورال بی با چرخش و وارد کردن پالس برای از بین بردن پلاک ها از حرکت های اضافی سر نیز می‌ کاهد.

نقد و بررسی مسواک Oral B

 مسواک اورال بی ۳۳ درصد بیشتر پلاک های دور از دسترس را نابود می ‌کند. هم چنین اورال بی ۳۲ درصد بهتر از سایر برندها سلامت لثه را تضمین می ‌کند. طرفداران مسواک های برقی اورال بی با توجه به کارایی فوق العاده آن ها برای همه و بخصوص برای کسانی که ارتدونسی انجام داده ‌اند، روز به روز در حال افزایش است. و یک برند بسیار مطمئن در این زمینه های ارتوندسی می باشد.

مسواک
مسواک

مشاهده محصول

مسواکی با طراحی ارگونومیک و عملکردی مناسب از این کمپانی است که می ‌تواند به صورتی مطلوب دندان‌ ها را تمیز و سفید کند. سرعت چرخش بالای این مسواک زمانی‌‌که روی دندان قرار می‌ گیرد، باعث پاک ‌شدن و تمیزی دندان می ‌شود که چندین ‌برابر عملکرد مسواک دستی است. مسواک برقی برای افرادی که فرصت چندانی برای مسواک‌ زدن اصولی ندارند، بسیار مفید و موثر است.

مسواک برقی
مسواک برقی

مشاهده محصول

نقد و بررسی تخصصی مسواک Oral B

مسواک‌ های برقی اورال‌ بی پایه‌ ای برای شارژ و یک بدنه‌ ی اصلی دارند و برس مسواک تعویض‌ شدنی است و می‌ توان هر سه ماه یک ‌بار، برای خرید سری یدک اقدام کرد. الیاف برس مسواک در اثر استفاده، تغییر رنگ می‌ دهند که به معنی فرارسیدن زمان تعویض سری است. کمپانی اورال-بی (Oral-B) یکی از بزرگ ‌ترین تولیدکنندگان محصولات مربوط به شست‌ و شوی دهان و دندان بوده است.

مسواک اورال بی
مسواک اورال بی

مشاهده محصول

سر این مسواک دارای الیاف نرم مناسب دندان ‌ها و لثه‌ های حساس است و با دو حرکت دورانی و نوسانی به تمیزکردن دندان‌ ها کمک می ‌کند. تلفیق این دو حرکت باعث می ‌شود که حتی دندان‌ های انتهایی و شیارهای بین دندان ‌ها که بسیار مستعد تشکیل پلاک هستند، کاملا تمیز شده و از شروع خرابی دندان از این نقاط جلوگیری شود. و باعث زیباتر شدن دندان می شود.

اورال بی
اورال بی

مشاهده محصول

طراحی جذاب و کیفیت بالا مسواک

مسواک برقی اورال-بی با گذشت ۲ دقیقه از شروع مسواک ‌زدن، با هشدار لرزشی، زمان موردنظر را اعلام می ‌کند. بدنه‌ ی مسواک طراحی ارگونومیکی دارد که در دست‌ گرفتن آن را آسان ‌تر می ‌کند. سر مسواک پس از چند ماه استفاده باید تعویض شود که می ‌توان نوع سر مسواک را با توجه به نیاز خود یا توصیه‌ ی دندان ‌پزشک تغییر داد.

بهداشت دهان
بهداشت دهان

مشاهده محصول

 اورال-بی دارای سری برای دندان‌ های حساس است و توانایی پاک ‌کردن فاصله‌ های میان‌ دندانی را دارد؛ به‌ همین دلیل عملکردی مشابه نخ دندان خواهد داشت. اورال-بی با تمیزکردن عمقی و دقیق دندان‌ ها، از پوسیدگی آن‌ ها جلوگیری می ‌کند و اجازه نمی‌ دهد کوچک ‌ترین ذره‌ از مواد غذایی در لا به ‌لا و سطح دندان ‌ها باقی بماند. مسواک اورال-بی پلاک‌ های دندان را از بین می ‌برد.

Oral B
Oral B

مشاهده محصول

نکات آخر درباره مسواک

سری مسواک دارای الیاف نرم و لطیفی است که حتی برای تمیزکردن لثه ‌ها هم کاربرد دارد و می ‌تواند برای انواع دندان‌ ها حتی دندان ‌های حساس استفاده شود. تکنولوژی دو بعدی مسواک اورال-بی هم نوسانی و هم دورانی بوده و قادر است تمام سطوح دندان‌ ها را بشوید. اورال-بی با چرخش زاویه‌ ای، دندان ‌ها را تمیز می ‌کند و دیگر نیازی نیست دست حرکت زیادی داشته باشد.

مسواک Oral B
مسواک Oral B

مشاهده محصول

 

80%
Awesome

نکاتی درباره مسواک Ora B

  • کیفیت عالی
  • قیمت مناسب
  • طراحی زیبا
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ