فدک دیجی
Take a fresh look at your lifestyle.

نکاتی باحال و عجیب که درباره فر دهنده مو که نمی دانستید؟

نکاتی باحال و عجیب که درباره فر دهنده مو که نمی دانستید؟

0

علاقه و اشتیاق به فر کردن موها از گذشته‌ های خیلی دور در وجود ما ایرانیان بوده است. هزاران سال پیش مردم از میله ‌های فلزی نازک برای فر کردن موهایشان استفاده می‌ کردند و در همین یک یا دو دهه اخیر بیگودی ‌های معمولی و آبی پرطرفدارترین وسیله برای فر کردن موها بودند. اما اکنون دستگاه‌ های پیشرفته‌ تری به این منظور مورد استفاده قرار می‌ گیرند.

نقد و بررسی فر کننده مو

قبل از اقدام به خرید فر کننده مو باید تصمیم بگیرید که چه مدل موی فری می ‌خواهید. در واقع شاید این مهمترین گزینه در انتخاب فرکننده ‌ها است. آیا می ‌خواهید دستگاهی بخرید که با استفاده از آن چند مدل فر متفاوت بسازید؟ یا تنها از یک مدل فر خاص خوشتان می ‌آید؟ اگر نمی‌ توانید بین مدل فرهای مختلف یکی را انتخاب کنید، بهتر است فر کننده‌ های چند کاره را بررسی کنید.

حالت دهنده مو
حالت دهنده مو

مشاهده محصول

فر مخروطی، عربی یا کله قندی. این نوع فر کننده، موها را به صورت S در می ‌آورد. توجه داشته باشید که نوع پیچیدن مو به دور فر کننده نیز در حالات مختلف، مدل فرهای متفاوتی به دست می ‌دهد. این مدل فر کننده به طور کلی بیشتر مورد استفاده قرار می‌ گیرد. اگر می‌ خواهید موهایتان فری ملایم و طبیعی داشته باشد، این دستگاه بسیار مناسب است.

موی فر
موی فر

مشاهده محصول

نقد و بررسی تخصصی فر کننده مو

فرهای برقی، موها را به حالت مارپیچ در می ‌آورند و به آن فر سیم تلفنی یا نانسی نیز می‌ گویند. این نوع فر کننده در واقع عملکردی مانند دستگاه‌ های فر کننده میله ‌ای دارند، با این تفاوت که سرعت عمل در نوع برقی بالاتر می‌ رود و موها به صورت فر‌های ریز تر هم می‌ توانند حالت بگیرند.  فر کننده‌ های اتوماتیک به این صورت عمل می ‌کنند که یک تکه از موها را به داخل دستگاه می‌ کشند.

فر برقی
فر برقی

مشاهده محصول

اتو موج مو یا انبر مو، از میله ‌ای دو قسمتی تشکیل شده و برای ایجاد فرهای مدل S و فرهای لوله ‌ای مناسب است. دستگاه فر کننده مو پیچ، ظاهری متفاوت نسبت به دیگر فر کننده‌ های مو دارد. این دستگاه با داشتن برجستگی‌ های‌ توپی شکل بر روی سطح میله آن، به موها فرهای خوش حالت S را می ‌دهد. همچنین این فر کننده برای موهای بلند بسیار مناسب است.

اتو مو
اتو مو

مشاهده محصول

طراحی  و عملکرد جذاب فر دهنده مو

یگودی‌ ها در سه نوع معمولی، آبی و برقی موجود هستند. انتخاب بین این سه مدل به تجربه شما در استفاده از آنها بر‌ می‌گردد. بیگودی ‌های برقی در دو مدل مسافرتی و غیر مسافرتی هستند. بیگودی ‌های غیر مسافرتی ظاهری شبیه نوع معمولی خود را دارند. بیگودی‌ های مسافرتی از نظر ظاهری کمی با بیگودی ‌های غیر مسافرتی متفاوت ‌اند.

بیگودی
بیگودی

مشاهده محصول

فر کردن موها با استفاده از بیگودی قدیمی ‌ترین و کم‌‌ ضرر ترین روش است. از آنجایی که فر کننده‌ های حرارتی به مرور زمان در استفاده ‌ی طولانی مدت از آنها به مو آسیب می‌ رسانند ، برخی از خانم ‌ها ترجیح می ‌دهند از بیگودی برای فر کردن موهای خود استفاده کنند. اما برخی به دلیل تنوع موجود در فر کننده‌ های حرارتی این نوع را انتخاب می ‌کنند.

فر کننده
فر کننده

مشاهده محصول

نکات آخر درباره فر کننده مو

انتخاب برند به مقدار پولی که می‌ خواهید برای خرید حالت ‌دهنده هزینه کنید، بستگی دارد. همچنین ممکن است شما از یک برند به دلیل ظاهر آن خوشتان بیاید و یا شخصی برندی را به شما معرفی کند. سعی کنید برای خرید فر کننده بیشتر به ویژگی‌ هایی که نیاز دارید و مدل فری که می‌ خواهید دقت کنید.

فر کننده مو
فر کننده مو

مشاهده محصول

 

80%
Awesome

نکاتی درباره فر کننده مو

  • کیفیت عالی
  • قیمت مناسب
  • طراحی زیبا
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ