فدک دیجی
Take a fresh look at your lifestyle.

بهترین لامپ های ال ای دی LED را می شناسید؟

بهترین لامپ های LED را می شناسید؟

0

لامپ ال ای دی نوعی لامپ است که برای روشنایی از دیود نور افشان استفاده کند. در واقع این لامپ یک دیوید نور افشان نیمه رسانا می باشد. این لامپ در ابتدا بیشتر به عنوان چراغ در درون دستگاه های الکتریکی کاربرد داشتند. با مزایای لامپ ال ای ی سقفی و همچنین کاربری های این نوع لامپ ها سقفی این محصولات نوپا توانسته اند جای خود را در صنعت روشنایی باز کنند.

نقد و بررسی لامپ ال ای دی

کلمه  لامپ ال ای دی مخفف کلمات LIGHT EMITTING DIOD دیود ساطع کننده نور است. دیود های ساطع کننده نور در واقع جزو خانواده دیود ها هستند که زیر گروه نیمه هادی به شمار می آیند. خاصیت متمایز کننده ال ای دی ها نسبت به سایر نیمه هادی ها این است که با گذر جریان الکتریکی از آن ها انرژی به صورت نور از آن ها ساطع می شود.

لامپ
لامپ

مشاهده محصول

گفتنی است که پایه این محصول از نوع E27 یا همان سر پیچ معمولی است و نوری معادل لامپ 94 وات معمولی دارد. از دیگر مشخصات کلی این مدل می توان به نمودار مصرف انرژی +A و فرکانس عملکرد 50 و 60 هرتز اشاره کرد. در نظر داشته باشید شرکت کمیلون یک شرکت بزرگ بین المللی می باشد که سابقه 20 ساله نیز دارد.

ال ای دی
ال ای دی

مشاهده محصول

بررسی تخصصی لامپ LED

انرژی برق یکی از پاک ترین انرژی ها و در عین حال پر زحمت ترین از لحاظ تولید است. این انرژی باعث می شود تا توسط وسیله الکتریکی مانند لامپ ال ای دی روشنایی و نور به وجود می آید. نور یکی از رخداد هایی است که در زندگی بشریت امروزه مطرح بوده و فعالان در این حوزه همواره کوشیده اند تا وسایلی را که باعث تولید این نوع انرژی می شوند را با صرفه بیشتر و مصرف کمتر تولید می کنند.

LED
LED

مشاهده محصول

برای این موضوع لامپ نسل های زیادی را از زمان ادیسون تا کنون پشت سر گذاشته است. امروزه به این تکنولوژی رسیده ایم که لامپ های فوق کم مصرف LED را تولید کنیم که با نور بیشتر و همواره با مصرف انرژی برق بسیار کمتر در خدمت بشریت هستند. برای تهیه این نوع لامپ ها باید به نوع برند آن توجه کنیم چرا که کیفیت و طول عمر آن برای مصرف بسیار مهم هستند.

لامپ LED
لامپ LED

مشاهده محصول

ویژگی های یک لامپ LED

مهم ترین ویژگی این لامپ قدرت بالای نور دهی آن می باشد. این لامپ با وجود اینکه تنها 15 وات انرژی دارد، از قدرت نور دهی بسیار بالایی برخوردار بوده که نشان دهنده راندمان بسیار بالای آن بوده است. همه ی لامپ های ال ای دی از این ویژگی برخوردار هستند. قدرت پخش نور این لامپ معادل یک لامپ 1300 یا 1400 لومن است.

روشنایی
روشنایی

مشاهده محصول

لامپ ها به لحاظ شکل ظاهری و بر اساس نوع کارایی، در انواع مختلفی تولید می شوند. معروف ترین و پر کاربرد ترین نوع لامپ ها، لامپ های حبابی و شمعی هستند که از آنها معمولا برای تامین نور و روشنایی محیط های مختلف استفاده می شود. این لامپ هم از نوع لامپ های حبابی بوده که با توجه به نور دهی زیادش، برای تامین نور فضا های مختلف مثل آشپز خانه و… استفاده می شود.

LAMP
LAMP

مشاهده محصول

بررسی اجمالی

لامپ ال ای دی فوق یکی از محصولات تولیدی شرکت بروکس می باشد که در بازار عرضه شده است. این لامپ دارای راندمان بالایی دارد و بیشترین مقدار انرژی مصرفی را صرف تولید نور می کند. از این رو حرارت کمی تولید می کند.این محصوا توانسته در رده انرژی +A قرار گیرد و در کنار این راندمان مناسب از طول عمر بالایی برخوردار است.

LAMP LED
LAMP LED

مشاهده محصول

 

80%
Awesome

بهترین لامپ های ال ای دی LED

  • کیفیت مناسب
  • قیمت مناسب
  • طراحی زیبا
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ