فدک دیجی
Take a fresh look at your lifestyle.

بهترین غذا ساز با بهترین قیمت بازار و برند را می شناسید؟

بهترین غذا ساز با بهترین قیمت بازار و برند را می شناسید؟

0

این یک تیکه کلام را همیشه بخاطر داشته باشید غذاساز می تواند ناجی شما باشد. این وسیله بسیار فوق العاده در سال 1960 معرفی شده است. این وسیله، وسیله ی روز های سخت که شما مهمان دارید بسیار کاربردی نیز می باشد که می تواند معجزه کند البته این را هم نمی توان کتمان کرد که نمی توان از مخلوط کن بجای غذا ساز استفاده کرد.

نقد و بررسی کلی بهترین غذا ساز

 بهترین غذا ساز چیست؟ خرد کردن، آسیاب کردن، ورقه کردن، پوره کردن و از همه مهمتر مخلوط کردن از وظایف اصلی غذا ساز می باشد. ممکن است برای خرد کردن و ترکیب مواد کوکو سبزی بیش از نیم ساعت زمان ببرد اما در حالی با غذا ساز در عرض 5 دقیقه همه چی مخلوط می شود اما ساخت یک ظرف سالاد نیم ساعت زمان می برد که با غذا ساز این کار در 10 دقیقه میسر می شود.

غذا سار فیلیپس
غذا ساز فیلیپس

مشاهده محصول

ممکن است به این فکر بیفتید که به جای غذا ساز از مخلوط کن استفاده کنید بهتر می باشد از این فکر بیرون بیاید مخلوط کن تنها مناسب مواد غذایی می باشد که بافت نرمی داشته باشند و یا حالت مایع باشند. شما نمی توانید یک سیب زمینی بسیار سخت را داخل مخلوط کن بریزید و انتظار داشته باشید مخلوط کن بتواند آن را له کند. تیغه های غذا ساز بسیار زیاد می باشند اما در مقابل تیغه های مخلوط کن یکی می باشد.

بهترین غذا ساز
بهترین غذا ساز

مشاهده محصول

عملکرد های غذا ساز و نگهداری آن

غذا ساز به عنوان یک کلمه واقعا آچار فرانسه آشپزخانه می باشد از عهده بسیاری از وظایف بر می آید بدون شک وسیله ای می باشد که کار های بسیاری را می تواند انجام دهد و وسایل بسیاری نیز دارد. غذا ساز دارای تیغه ها و بخش های متعددی نیز می باشد. بیشتر اوقات باید از ماشین ظرفشویی برای شستن غذا ساز استفاده کنید. اگر از ابزار مناسب برای شستن استفاده نکنید تیغه های دوام خوبی نخواهند داشت.

قیمت غذا ساز
قیمت غذا ساز

مشاهده محصول

گرفتن کره؟ بادام زمینی، تخمه، گردو، بادام یا هر چیز دیگری قابلیت گرفتن کره را داشته باشد مورد نظر ما می باشد. به عنوان مثال توسط غذا ساز می توان در حدود 5 دقیقه بادام زمینی را به کره بادام تبدیل کرد. کافی میباشد دو پیمانه بادام زمینی را، با 1یا2 قاشق غذاخوری عسل شکر یا مقداری نمک بریزید. دکمه مخلوط کن را بزنید و همه چیز در حدود 5 دقیقه تحویل شما می گردد و 1.5 پیمانه کره بادام زمینی تحویل شما می گردد.

غذا ساز تک کاره
غذا ساز تک کاره

مشاهده محصول

مهم ترین وظایف غذا ساز

چرخ گوشت با غذا ساز؟ به نظرتان تفاوتی دارد که گوشت به صورت رشته نازک از سوراخ های چرخ گوشت بیرون بیاید یا خیلی ساده آن را خرد کرد. همه چیز در آخر مخلوط شده و ظاهر آن اهمیتی ندارد. با غذا ساز میتوان انواع گوشت را خرد و در کمترین دقیقه انجام داد اما نگران پختن  کوفته قلقلی هستید نگران نباشید این غذا ساز همیشه در کنار شما هست تا بتوانید بهترین استفاده را کرده باشید.

غذا ساز کنوود
غذا ساز کنوود

مشاهده محصول

تهیه سوپ و سالاد با غذا ساز؟ خرد کردن سبزیجات مانند هویج برای سوپ و سالاد همیشه دشوار است هویج طوری مقاومت می کند که انگار چند جان دارد. غذا ساز این امکان را دارد که مواد غذایی را به صورت نگینی خرد کند پس لازم نیست نگران ظاهر سالاد باشید برای خرد کردن مواد لازم سوپ نیز، کار ساده ای دارید اگر می خواهید یک سوپ غلیظ و خوش مزه تهیه کنید جای نگرانی نیست می توانید مواد لازم را به شکل نگینی تهیه کنید و داخل آرام پز یا قابلمه بریزید. به همین سادگی

food processor
food processor

مشاهده محصول

 

80%
Awesome

بهترین غذا ساز های بازار

  • کیفیت مناسب
  • قیمت مناسب
  • طراحی زیبا
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ